با حضور فرماندار و مسئولین سنگربان تیم فوتبال ساحلی کشور تجلیل شد

رضا زارع زاده در مراسم تجلیل از سنگربان تیم ملی فوتبال ساحلی کشور اظهار داشت: تکریم ملی‌پوشان توسط مردم و مسئولان نقش مهمی در ایجاد انگیزه برای دیگر ورزشکاران و جوانان دارد و باید همواره محقق شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز رضا زارع زاده فرماندار مهریز در مراسم تجلیل از سنگربان تیم فوتبال ساحلی کشور با تبریک قهرمانی تیم‌ملی فوتبال‌ساحلی ایران در مسابقات بین‌قاره‌ای گفت: کسب این مقام مدیون تلاش تمام بازیکنان بخصوص بهزادپور است .

رضا زارع‌زاده‌مهریزی افزود: تجلیل از قهرمانان و مدال آوران که برای کشور در رقابت‌های جهانی و بین‌المللی افتخار کسب می‌کنند یک وظیفه است.

وی اظهار داشت: تکریم ملی‌پوشان توسط مردم و مسئولان نقش مهمی در ایجاد انگیزه برای دیگر ورزشکاران و جوانان دارد و باید همواره محقق شود.

در این مراسم با لوح و هدایا از افتخارآفرینی بهزادپور تجلیل به عمل آمد.

 بهزادپور دروازه‌بان تیم ملی فوتبال‌ساحلی  ، عضو باشگاه مقاومت گلساپوش یزد و متولد مهریز است که تاکنون به همراه تیم‌ملی در مسابقات مختلف بین‌المللی و جهانی حضور داشته است.

تیم‌های فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد و ایفاسرام اردکان در لیگ برتر باشگاه‌های کشور حضور دارند.

ساحلی ‌بازان ایران با شکست اسپانیا برای سومین بار قهرمان جام بین‌قاره‌ای شدند و توانستند در کنار برزیل و روسیه به پرافتخارترین تیم تاریخ این رقابت‌ها تبدیل شوند.

تیم‌ملی فوتبال‌ساحلی ایران در دیدار نهایی این مسابقات به مصاف تیم‌ملی اسپانیا رفت و در پایان با نتیجه ۶ بر سه از حریف خود گذشت و به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کرد.

این سومین قهرمانی تیم‌ملی فوتبال ساحلی ایران در جام بین قاره‌ای بود که در کشور امارات برگزار شد.

بهزاد پور