امام جمعه مهریز گفت:مسئولان و اصحاب رسانه باید در دهه فجر، ظلم‌ستیزی انقلاب را برای مردم تبیین کنند.

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان مهريزحجت الاسلام علی برهان به مناسبت ايام الله دهه فجر بیان نمودند،اصحاب رسانه ذهنیت واقعی از دهه فجر را ایجاد کنند، خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و تمامی اصحاب رسانه باید در دهه فجر، ذهنیت ظلم‌ستیزی انقلاب و آشتی‌ناپذیری با کفر را ایجاد کنند.

برهان با اشاره به اینکه دهه فجر فرصت مناسبی برای مقایسه زمان گذشته کشور ایران با امروز است، اظهار کرد: ایام دهه فجر، ایام تعقل و تدبیر در روند انقلاب است، این دهه فرصتی مناسب برای شناخت اهداف انقلاب برای نسل جدید است.

 وی با اشاره به اینکه دهه فجر انقلاب اسلامی مظهر قدرت اسلام است، تصریح کرد: این دهه، دهه تحقق وعده الهی است و نماد عبودیت در برابر خدا و مبارزه با طاغوت است. بنابراین باید در این ایام ستادهای مردمی با محوریت مساجد تشکیل شوند و در برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های این ایام تلاش شود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان مهریز حفظ دستاوردهای انقلاب را از خود انقلاب مهم تر خواند و گفت: با برنامه ریزی مناسب باید بتوانیم یاد و نام امام و شهدای انقلاب را زنده تر کنیم.

امام جمعه مهریز با بیان فلسفه نامگذاری دهه فجر توسط امام خمینی(ره) گفت: حضرت امام(ره) می‌توانست نام این دهه را دهه فتح یا دهه نصر نامگذاری کند، اما دلیل نامگذاری این دهه به نام فجر این است که همان‌گونه که سوره فجر هم آمده است، جنبه ظلم‌ستیزی این دهه مشخص شود.