امام جمعه مهريز:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز :حجت السلام و المسلمين «عبدالرضا محي‌الديني » در جمع صاحبان صنایع شهرستان مهریز گفت: حمایت از کارگران و کارکنان واحدهای صنعتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تحقق این هدف باعث می‌شود آنان نیز در سایه امنیت شغلی صادقانه و خالصانه فعالیت کنند.

حجت الاسلام محی‌الدینی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر اقتصاد مقاومتی و امر تولید و اشتغال طی دو سال گذشته، خاطرنشان کرد: در حال حاضر مسئله مهم و اصلی کشور موضوع کار و تولید است و اگر این دو مسئله حل شود، بسیاری از گره‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و معیشتی مردم گشوده خواهد شد.

وی با بیان این که نگاه به داخل و استفاده از تولیدات داخلی و ملی باید مورد توجه قرار گیرد، اظهار كرد: حل مشکلات کشور تنها مربوط به روابط خارجی و مسائل بین‌المللی نیست و اگر تکیه بر تولید داخلی و اعتماد به توان جوانان و صنعتگران و تولیدکنندگان کشور صورت گیرد، بسیاری از دغدغه های اقتصادی و معیشتی مردم مرتفع می‌شود 

امام جمعه مهريز در رابطه با موضوع مطروحه مالیات ارزش افزوده نيز پیشنهاد داد كه این موضوع در یک نشست تخصصی با حضور فرماندار و مسئولان تامین اجتماعی و اداره دارایی شهرستان و نیز کارشناسان این حیطه مطرح و مورد بررسی قرار گیرد تا تصمیم‌های کاربردی و اثرگذاری در اين مورد اتخاذ شود.

«حميدرضا بشارت» مدیر عامل شهرک صنعتی مهریز نيز در اين نشست گفت: شهرک صنعتی مهريز داراي 75 واحد فعال است كه برای نزدیک به دو هزار نفر اشتغال‌زایی كرده است.

 وي با اشاره به در حال ساخت بودن 100 واحد ديگر در اين شهرك، بيان  كرد: در حال حاضر 20 درصد از واحدهای صنعتی شهرستان مهریز نیمه فعال یا غیرفعال هستند.

در اين نشست علاوه بر مديران تامين اجتماعي و تعاون، كار و رفاه‌اجتماعي شهرستان، مدیران کارخانجات شهرک صنعتی شهرستان مهریز از جمله کاشی پرسپولیس، کاشی مهسرام، موکت فیروزه و کاشی اطلس و مدیر عامل شرکت تعاونی توسعه و عمران مهريز که دارای 550 عضو است و شرکت تعاونی دهیاران شهرستان مهریز نيز حضور داشتند.