به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريزونقل از خبرگزاري فارس ، غلامرضا غلامی، ظهر امروز در مراسم افتتاح رسمی کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان مهریز با اشاره زحمات ارزشمند بازنشستگان تامین اجتماعی اظهار داشت: بازنشستگان امروز با تجربه‌‌های گرانقدر خود، آیینه تمام‌ نمای جوانان دیروز هستند.

وی بیان کرد: بازنشستگی، بلوغ کار و تجربه است و امیدواریم این تجربه گرانقدر، دستمایه حرکت جوانان امروز قرار گیرد.

عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مهریز،  احترام به بازنشستگان و تکریم آنها را از مهم‌ترین اهداف ایجاد این کانون در شهرستان مهریز ذکر کرد و یادآور شد: اعضای هیئت مدیره کانون برای ارتقای سطح خدمات به کارگران بازنشسته مهریزی، تمامی تلاش خود را انجام خواهد داد.

وی توجه به پدیده بازنشستگی را به مثابه پایان یک دوره کاری و آغاز دورانی دیگر از تلاش و تکاپو ترویج فرهنگ کار، تلاش، پویایی، خلاقیت و نوآوری در طول زندگی افراد جامعه دانست و گفت: تقویت روحیه امید، خودباوری، خوش بینی و اعتماد در بین سالمندان و سالخوردگان و حفظ حرمت و کرامت آنان مورد تاکید این کانون است.

غلامی همچنین بر بهره‌گیری از تجربه، دانش و اندیشه شاغلان پس از اتمام دوره کار رسمی تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون بیش از یک هزار نفر مستمری بگیر و بازنشسته تامین اجتماعی در این شهرستان وجود دارند که تاکنون 100 نفر در این کانون ثبت نام کرده اند.

عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مهریز، تخصیص 500 میلیون ریال وام قرض الحسنه به 50 نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی مهریز و صدور کارت کانون را از اقدامات اولیه این کانون برشمرد و بیان کرد: بازنشستگان کارگری تامین اجتماعی مهریز می‌توانند برای ثبت‌نام و استفاده از خدمات کانون به مهریز، خیابان مطهری شمالی، جنب مسجد امام حسین (ع) مراجعه کرده و یا با شماره تلفن  5227282 0352 تماس حاصل کنند.