پیگیری مشکل نقدینگی بخش تولید رویکرد دولت است

عاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد گفت: برای جهش تولید پیگیری برای حل مشکل نقدینگی واحدهای تولیدی و صنعتی محور و هدف دولت است که با همکاری بانک‌های عامل صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز سیدمسعود عظیمی در بازدید از کارخانه های صنعتی و تولیدی شهرستان مهریز با بیان اینکه تولید و اشتغال محور تمام امور است و همه باید برای تحقق آن در سال‌جاری همکاری کنند افزود: رفع موانع تولید با حل مشکل نقدینگی از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی ادامه داد: سرمایه‌گذاری و کارآفرینی جزو نیازهای مهم کشور است که نظام اسلامی و دولت برای اجرای آن جدی است و باید بخش‌خصوصی و سرمایه‌گذاران وارد عرصه اقدام و عمل شوند.

این مسوول اظهار کرذ: بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی با حضور منظم و نظارت‌ها نقش مهمی در رفع موانع و تحقق نامگذاری امسال دارد و همکاری همگان را می‌طلبد .

عظیمی خاطر نشان کرد: برای توسعه و ایجاد اشتغال نه تنها دولت که همه مسوولان باید در کنار هم برای تحقق اهداف عالیه نظام اسلامی به کار و تلاش خود بیفزایند.

همچنین فرماندار مهریز از پیگیری مطالبات واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان توسط استاندار و مسوولان استانی قدردانی کرد.

رضا زارع زاده به اهمیت جهش تولید با برداشتن موانع به عنوان اولویت دولت در سال‌جاری نام برد و همکاری بخش‌خصوصی و خیران را خواستار شد.

وی اظهار کرد: شهرک صنعتی منطقه در کنار جاده اصلی تهران - بندرعباس قرار دارد و از موقعیت خوبی برای سرمایه گذاری برخوردار است.