امام  جمعه وفرماندار شهرستان مهریز در پیامی مشترك آغاز هفته دفاع مقدس ، را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ؛ دراین پیام مشترك آمده است :

پایان شهریور ماه بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهایی که هشت سال دفاع مقدس ملت ایران و رزمندگان، در امتداد نهضت عاشورا و مکتب سرخ شهادت رقم خوردتا ذره ذره خاک میهن اسلامیمان، سربلندی ملتی را شهادت دهد كه با بسيج همه آنچه را كه در توان داشتند، آموخته‌های مكتب عاشورايي خود را به منصه عمل نهاده وسرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نمودندو بر بلندای قله ی افتخار، بیرق آزادگی  و پيروزي را به اهتزاز درآوردند.

 دفاع مقدس، رساترین واژه در قاموس ایستادگی ملت قهرمان ماست و بیانگر ایستادگی و مقاومت بیدار دلانی است که  هفت شهر عشق را در هشت بهار آزادگی پیمودند..

آنچه امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز  و مدافعان حرم امروز است كه باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان باشیم ، با توجه به اينكه هفته دفاع مقدس امسال مقارن باآغاز ماه محرم است با نام امام  حسين(ع) و با تاسي از مكتب ابا عبدالله ضمن ياد آوري ايثار و از خود گذشتگي رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس وتلاش براي  آشنایی بيشتر مردم به خصوص نسل جوان با دستاوردهای دفاع مقدس اميد است تبيين مؤثرارزشهاي والاي عاشورايي و اسلامي را در اين هفته بيش از پيش شاهد باشيم .

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاورمردی های همه رزمندگان وشهیدان والامقام دفاع مقدس  ، از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روزافزون مردم شریف بخصوص اهالي متعهد و انقلابي  شهرستان مهریز را تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در پرتو منویات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) مسالت می‌نمایيم