پیام تبریک فرماندار و امام جمعه مهریز به مناسبت روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز، فرماندار و امام جمعه مهریز در پیامی مشترک فرارسیدن 16 آذر، روز دانشجو را به جامعه دانشگاهی تبریک گفتند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز، فرماندار و امام جمعه مهریز در پیامی مشترک فرارسیدن 16 آذر، روز دانشجو را به جامعه دانشگاهی تبریک گفت.
 
در این پیام آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم 
 
فرا رسیدن روز ۱۶ آذر هر سال یادآور حماسه شهادت سه تن از دانشجویان مسلمان و مبارز میهن اسلامی در ذهن جامعه اسلامی ما زنده می‌شود که پیام‌آور عزت و شرف دانشگاه و نماد مقاومت جامعه دانشگاهی در برابر سلطه خارجی و خودکامگی داخلی است.
 
این روز فرصتی است که نقش برجسته و پررنگ دانشجویان، این قشر تأثیرگذار و پرافتخار را در جامعه یادآوری کنیم و یادمان نرود که آنها همواره در جهت شکوفایی ایران اسلامی تلاش کرده و نقش بسزایی داشته‌اند و دارند. 
 
امروز کشورمان نیز بیش از هرزمان دیگری به تلاش و پویایی دانشگاه و دانشجویان عزیز برای کارآفرینی، زمینه رشد علمی، اقتصادی و فرهنگی جامعه نیاز دارد.
 
اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای دانشجو در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ،فرا رسیدن ۱۶ آذر بعنوان روز دانشجو که نماد آزادی‌خواهی و حق‌طلبی است را به همه دانشجویان به ویژه جامعه دانشگاهی باغ شهر تاريخي مهریز تبریک عرض نموده، عزت و سربلندی این عزیزان را از خداوند متعال خواستاریم
 
رضا زارع زاده فرماندارشهرستان مهریز
عبدالرضا محي الديني امام جمعه مهریز