به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز :مهدی دهقان زاده  بخشدار مرکزی شهرستان مهریز طی پیامی یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنــر را گرامی داشته و فرارسیدن هفته دولت را بر همه دولتمردان ایران اسلامی تبریک و تهنیت گفت.
بخشدار مركزي مهريز در اين پيام آورده است:
هفته دولت فرصت مناسبی برای امیدافزایی بیشتر در جامعه است. امید و نشاطی که با هدایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و  در سایه تدبیر ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر روحانی و تلاش و اهتمام دولتمردان خستگی ناپذیر و حماسه ساز بی ادعای دولت با ملت شریف ایران اسلامی حاصل شده است.
دولت جمهوری اسلامی ایران که بر پایه انقلابی الهی شکل گرفته و با حمایت های مردمی همراه است، الگویی برای ملت های مظلوم جهان است.
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب،امام شهدا، شهدای دولت، شهیدان رجایی و شهید باهنر، آغاز هفته دولت را به مردم شریف شهرستان مهریز و روستاهای این شهرستان تبریک عرض می کنم و از زحمات صادقانه کلیه خدمتگزاران صدیق نطام مقدس جمهوری اسلامی ایران تشکر وقدر دانی نموده وموفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند انقلاب اسلامی،اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید در خدمت به مردم، از درگاه خداوند متعال خواهانم.