هفته دولت در مهريز:

به مناسبت اولین روز هفته دولت فرماندار وبخشدارو سایر مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان مهریز در محل دفتر امام جمعه حضور یافته و با امام جمعه مهریز دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز:در این دیدار فرماندار شهرستان مهریز  گزارشی از عملکرد فرمانداری و سایر دستگاههای دولتی در شهرستان را بیان  و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت گفت:وقتی ما زندگی شهیدان رجایی و باهنر را مرور میکنیم ما هم باید درقول و عمل از صدرتا ذیل باید این دوشهید را الگو قرار دهیم.

سيد محمد رستگاري  در ادامه افزود:۵۱پروژه در هفته دولت  با اعتباری بالغ بر۶۷میلیارد تومان از منابع دولتی وغیردولتی در زمینه های زیربنایی عمرانی شهری کشاورزی و روستایی افتتاح و بهره برداری خواهد رسید.

از جمله پروژه های مهم شرکت صنعتی تولید نوشیدنی و مجموعه تولیدی بنیادین و پروژه پرورش مرغ گوشتی و ...را برشمرد.

همچنین  دهقان زاده بخشدار شهرستان مهریز  ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گزارشی از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در روستاهای بخش مرکزی ازسوی بخشداری، دهیاری ها و دستگاه های  اجرایی شهرستان ارایه نمود.

در ادامه دیدار حجت الاسلام محی الدینی امام جمعه مهریز ضمن تبریک هفته دولت وگراميداشت ياد و خاطره  شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت : شهيدان رجايي و باهنر الگوی خوبی برای دولت بودند و آنان به محرومان کمک می کردند و در آن دوران کوتاه دولت خدمات خوبی برای محرومان داشتند

امام جمعه مهريز در ادامه افزود:شما مدیران و مسئولان در حوزه مدیریت و مسئولیت که خدا به شما واگذارنموده خدمت خالصانه و صادقانه به مردم داشته باشید و مهم اینست كه ما مسئولين اثر خیر بجا گزاريم ودعای خیر مردم بدرقه راهمان باشد.ویکی از شاخصه های دولت اسلامی پیروی از قانون و مسائل مربوط به حوزه کاری هست که باید رعایت کنیم.و مردم را باید احترام و تکریم کنیم وصعه صدر داشته باشیم.