امام جمعه مهریز

هر برگ‌رای، تضمین کننده اقتدار آینده کشور در برابر توطئه‌های استکبار است

عبدالرضا محی الدینی در سخنان خود در نماز جمعه مهریز گفت:هر برگ‌رای، تضمین کننده اقتدار آینده کشور در برابر سیل توطئه‌های استکبار است

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز، حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی در خطبه‌های نمازجمعه امروز با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن امسال به رغم تمام تهدیدها و تحریم‌ها خیلی باشکوه و متفاوت از سال‌های گذشته برگزار شد افزود: مردم ما در انتخابات مجلس شورای اسلامی بار دیگر قدرت و دلبستگی خود را به ادامه راه انقلاب اسلامی نشان می‌دهند.

وی ادامه داد: رای مردم و حضور گسترده در پای صندوق‌های آرا مشت محکمی بر دهان مخالفان داخلی و خارجی نظام است و قدرت جامعه را در برابر هجمه دشمنان نشان می‌دهد، بنابراین همه باید جدی در این میدان سیاسی وارد شوند.

امام جمعه مهریز گفت: هر برگ‌رای، تضمین کننده اقتدار آینده کشور در برابر سیل توطئه‌های استکبار است و مردم ما در ۴۰ سال گذشته بارها نشان داده‌اند که هیچگاه از نظام و ارزش‌های دینی و انقلابی جدا نمی‌شوند.

محی‌الدینی تاکید کرد: باید مردم با بررسی دقیق و شرایط، به فرد اصلح در خط امام و رهبری که متدین، انقلابی ، شجاع ، روحیه انقلابی و کفرستیز است رای دهند و آینده نظام را در مقابل توطئه‌ها مصون نگه دارند.

وی از حضور مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال و برگزاری باشکوه آن قدردانی کرد و از مسوولان خواست به فکر مردم و فع مشکلات اقتصادی و معیشتی آنها باشند که یک کار مهم و مورد نیاز اصلی کشور است .

امام جمعه مهریز همچنین فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و مادر را به بانوان تبریک گفت و اظهار داشت: سعادت دنیا و آخرت در گرو عمل به فرامین الهی و زندگی ائمه اطهار (ع) و زهرای مرضیه است .