معاون فرماندار : نظارت و مدیریت فضای مجازی همراه با برگزاری دوره‌های آموزشی از ضروریات است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتنماعی فرماندار مهریز در کمیته رصد فضای مجازی شهرستان گفت: نظارت و مدیریت فضای مجازی همراه با برگزاری دوره‌های آموزشی جزو ضروریات است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز معاون سیاسی، امنیتی و  اجتنماعی فرمانداری مهریز در کمیته رصد فضای مجازی شهرستان گفت: نظارت و مدیریت فضای مجازی همراه با برگزاری دوره‌های آموزشی جزو ضروریات است.

محمدجواد برزگر افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی به خصوص برای دانش‌آموزان با همکاری بخش‌های مختلف باید توسط آموزش و پرورش جدی گرفته شود.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات پیش‌رو  تاکید کرد: باید با نظارت و ساماندهی فضای مجازی برای برگزاری باشکوه و حداکثری انتخابات اقدام کرد.

همچنین حجت الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی افزود: برای فرهنگ‌سازی استفاده درست از فضای مجازی باید نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی و توجیهی برای جوانان  و خانواده‌ها اقدام کرد.

وی ادامه داد: بسیاری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌هایی که به خاطر شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی وجود دارد به دلیل ناآگاهی افراد به این فضا و استفاده نادرست از آن است ،اگر فرهنگ‌سازی درست شود می‌توان از برخی مشکلات پیشگیری کرد.

رئیس شورای فرهنگ‌عمومی مهریز تاکید کرد: آسیب‌های این فضا قابل جبران نیست باید توسط آموزش و پرورش و سایر نهادها و دستگاه‌های فرهنگی و تبلیغی موضوع آموزش جدی گرفته شود.