فرماندار مهریز:

مسوولان، زمینه حضور پرشور مردم در انتخابات را فراهم کنند

فرماندار مهریز گفت: مسوولان با تسریع در کار مردم و خدمات رسانی بهتر به آنها زمینه مشارکت پرشور همگان را در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز رضا زارع‌زاده مهریزی در جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان افزود: تکریم ارباب رجوع و تسریع در فعالیت‌ها نقش مهمی در دلگرمی مردم و امیدآفرینی آحاد مردم در تمام میدان‌ها و عرصه خطیر انتخابات دارد .

وی ادامه داد: دولت و نظام اسلامی با همکاری مدیران خدوم در خدمت اقشار مختلف مردم است که در ۴۰ سال  گذشته شاهد تحول بزرگی در عرصه‌های عمرانی، فرهنگی و اقتصادی هستیم و این رویه ادامه دارد.

این مسوول اظهار داشت: مردم ما بسیار موقعیت شناس هستند و در لحظه‌های مورد نیاز، پای نظام و انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و بدون شک در ۲ تحول و رخداد مهم انتخابات و  راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن،  جانانه در عرصه حضور خواهند داشت.

زارع‌زاده مهریزی تاکید کرد: مشارکت بالای مردم و مسوولان با همکاری و همراهی در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات قدرت نظام و انقلاب را در بین جهانیان نشان می‌دهد و قطعا شاهد برگزاری باشکوه آنها خواهیم بود.

فرماندار مهریز در ادامه به اهمیت زیباسازی سطح ادارات و نهادها و همچنین توجه به امر درختکاری در شهر و روستاها با فرهنگ‌سازی و همکاری همگان و پیگیری مسوولان تاکید کرد.

زارع‌زاده مهریزی گفت: غرس درخت به یاد شهدا و  اموات و همچنین برای ایجاد فضایی سبز و مناسب در منطقه کاری لازم و مناسب است که در این راه گام‌هایی برداشته شده و به همکاری بیشتر نیاز است .

همچنین معاون امور عمرانی فرمانداری مهریز گفت: پیگیری جذب بودجه برای اتمام طرح های نیمه تمام از مسائل مهم و مورد  تاکید دولت است که همکاری مسوولان اجرایی را طلب می کند.

علیرضا مرادیان افزود: باید مدیران با شناخت کامل به مقررات و رصد طرح‌های نیمه تمام خود برای جذب بودجه از منابعی که در قانون پیش‌بینی شده بیش از گذشته اقدام کنند.