فرماندار مهریز:

مدیران از تبلیغ علیه یا له نامزدهای انتخابات پرهیز کنند

فرماندار مهریز گفت: مدیران اجرایی شهرستان طبق مقررات به هیچ وجه حق تبلیغ علیه یا له نامزدهای مجلس شورای اسلامی را ندارند، آنها باید همیشه در این مورد مصالح ملی و نظام را رعایت کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز رضا زارع‌زاده در جلسه شورای اداری شهرستان افزود: عمل به مقررات در تمام مراحل انتخابات مجلس یازدهم باید ملاک عمل مسوولان قرار گیرد .

وی ادامه داد:  قانون به طور صریح همه مدیران را از فعالیت در عرصه انتخابات در حمایت یا علیه نامزدها منع کرده که بی‌توجهی به آن عملی خلاف قانون است .

فرماندار مهریز اظهارداشت: وظیفه مدیران در انتخابات باید همکاری با فرمانداری در برگزاری سالم و پرشور و ایجاد زمینه برای جلب مشارکت گسترده تر مردم باشد.

زارع‌زاده مهریزی تاکید کرد: ایجاد دلگرمی برای مردم و جوانان برای حضور در انتخابات از جمله مسائلی است که انتظار می‌رود ،مسوولان امر به آن توجه داشته باشند.

وی گفت: اگر مدیران وظایف قانونی خود را در خدمات‌رسانی به مردم انجام دهند موجب ایجاد شور و نشاط و امیدواری بیشتر خواهند شد.

این مسوول در ادامه به اهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و اظهار داشت: راهپیمایی امسال نسبت به سال‌های گذشته به خاطر تحولات منطقه بسیار اهمیت دارد.

زارع‌زاده مهریزی یادآور شد: مشارکت بالای مردم در راهپیمایی مورد تاکید مقام معظم رهبری است و نقش مهمی در شکست توطئه‌های دشمنان دارد .

وی اظهار کرد: ملت ما هوشیار و بیدار است و به رغم تمام تحریم‌ها و تهدیدهای دشمنان امسال هم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و هم در انتخابات حضور فعالی خواهند داشت.