رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهریز گفت: هنرمند مهریزی در جشنواره سراسری هنرهای تجسمی شاهد و ایثارگر کشور مقام اول را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومي فر مانداري مهریز  سيد رضا آقايي از برتری هنرمند مهریزی در جشنواره کشوری خبر داد و گفت: فاطمه زارع زاده مهریزی در رشته خوشنویسی، گرایش نستعلیق در جشنواره سراسری هنرهای تجسمی شاهد و ایثارگر کشور که در استان کرمانشاه برگزار شد مقام اول را از آن خود کرد.
وی افزود: با بالا بودن شاخص‌های هنرمند مهریزی در این جشنواره، هیچ اثری نتوانست حائز رتبه دوم شود و فاطمه زارع زاده با اختلاف فراوان مقام اول را از آن خود کرد تا برگ زرینی دیگر بر افتخارات فرهنگ و ارشاد مهریز بیافزاید.
وی بیان کرد: این مسابقات در شش رشته و هفت گرایش به میزبانی کرمانشاه و در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
رئیس ارشاد مهریز تصریح کرد: با توجه به پتانسیل بالای هنر خوشنویسی در مهریز و دارا بودن شرایط شورایی شدن، انجمن خوشنویسان مهریز به صورت شورایی فعالیت می کند.
آقایی گفت: انجمن خوشنویسان مهریز از سال ۷۳ توسط استادان نخجوان، باغ بهشتی، خرم‌روز و فلاح در زمینه آموزش خوشنویسی در مهریز فعال بوده است.
وی خاطرنشان کرد: با شورایی شدن انجمن خوشنویسان مهریز، می‌توانیم در آینده شاهد پیشرفت‌های هر چه بیشتر در زمینه خوشنویسی در شهرستان مهریز باشیم.