فرماندار مهریز ساماندهی مساجد شهرستان را خواستار شد

رضا زارع زاده در شورای فرهنگ عمومی شهرستان گفت: با وجود اهمیت مساجد و حسینیه‌ها در اسلام که بسیار مورد تاکید هم قرار گرفته هنوز کارکرد واقعی خود را در بین مردم و جامعه پیدا نکرده است .
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان مهريز رضا زارع زاده در شورای فرهنگ عمومی شهرستان گفت: با وجود اهمیت مساجد و حسینیه‌ها در اسلام که بسیار مورد تاکید هم قرار گرفته هنوز کارکرد واقعی خود را در بین مردم و جامعه پیدا نکرده است .
 
رضا زارع‌زاده مهریزی افزود: مساجد فقط برای اقامه نماز نیست و باید محل برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی و جذب جوانان باشد.
 
این مسوول اظهار کرد: باید با حضور مردم و جوانان و پیگیری لازم تمامی مساجد، حسینیه‌ها و هیات‌های مذهبی شناسایی و نسبت به ساماندهی آنها اقدام شود.
 
زارع‌زاده مهریزی با بیان اینکه تاکنون در این خصوص از سوی شورای فرهنگ عمومی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تهیه بانک اطلاعات مساجد اقدام‌های خوبی صورت گرفته است، تداوم فعالیت ها را در این مورد خواستار شد.
 
وی با اشاره به اینکه بهره‌گیری از ظرفیت هیات‌ها و تشکل‌های مردمی در فعال‌سازی مساجد خیلی موثر است یادآور شد: باید شورای فرهنگ عمومی با همکاری مردم برای رسیدن به اهداف مساجد اقدام شود.
 
@farmandarimehriz