سه عضوهیات بازرسی انتخابات مجلس در مهریز مشخص شدند

فرماندار مهریز گفت: اسه عضو هیات بازرسی بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که دوم اسفند 98 برگزار می‌شود در این شهرستان مشخص شدند و فعالیت خود را آغاز کردند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز رضا زارع زاده مهریزی گفت: اسه عضو هیات بازرسی بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که دوم اسفند 98 برگزار می‌شود در این شهرستان مشخص شدند و فعالیت خود را آغاز کردند.

فرماندار مهریز افزود علیرضا مرادیان به عنوان رییس ، مهدی دهقان زاده در سمت دبیر و امیرعباس دهقانی زاده  هم به عنوان عضو در این هیات فعالیت دارند.

وی ادامه داد: اعضای این هیات طبق مقررات وظایف خود را در راستای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و پرشور با همکاری هیات های اجرایی و بازرسی انجام می‌دهند.

به گفته فرماندار مهریز طبق مقررات، ثبت نام داوطلبان از ۱۰ آذر همزمان با سراسر کشور در پنج شهرستان این حوزه انتخابیه آغاز شده است و به‌ مدت یک هفته ادامه دارد.

وی ادامه داد: حداقل ۳۰ و حداکثر ۷۵ سال سن، حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و تابعیت ایرانی سه شرط عمده برای ثبت‌نام نامزدهاست.

کار ثبت‌نام از داوطلبان مجلس از ساعت هشت صبح آغاز می شود و تا ساعت ۱۸ ادامه دارد.

 حوزه انتخابیه مهریز با حدود ۲۵۰ هزار نفر جمعیت شامل شهرستان‌های مهریز ( مرکز حوزه )، ابرکوه ، خاتم ، بافق و بهاباد است که یک نماینده دارد.