امام جمعه مهریز:

رای مردم همانند تیری در چشم مخالفان نظام است

امام جمعه مهریز گفت: هر رای مردم که به صندوق‌ها ریخته می شود،همانند تیری در چشم مخالفان نظام و انقلاب اسلامی است و باید همه افراد با احساس تکلیف در این میدان مهم مشارکت کنند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز ، حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی روز جمعه در حاشیه انداختن رای خود به صندوق در مسجد « براستین » افزود: هر رای مردم، تبلور همبستگی و بصیرت دینی و انقلابی در راستای اهداف نظام است.

وی ادامه داد: مردم با هر نوع سلیقه ای باید به یاد شهدا به خصوص شهید سلیمانی و در لبیک‌گویی به فراخوان مقام معظم رهبری در پای صندوق‌های رای حاضر شوند و شعور خود را نشان دهند.

امام جمعه مهریز گفت: مردم با بصیرت ما در ۴۰ سال گذشته به رغم تمام تحریم‌ها و توطئه‌ها در تمام میدان‌های مورد نیاز کشور خالق حماسه ملی عظیمی بودند ، قطعا امروز سیلی محکمی بر گوش دشمنان می نوازند.

محی‌الدینی اظهارداشت: حضور مردم در شعبه های اخذ رای در عمل رای به اهداف و آرمان‌های انقلاب و نشان دهنده همدلی همگان در مسیر ولایت فقیه است .

وی یادآور شد: مردم باید در اولین فرصت در شعبه های  رای حاضر شوند  و با انداختن آرای خود در صندوق آن را تقدیم نظام کنند و به ساعت‌های پایانی روز موکول نکنند، زیرا شهروندان  وظیفه‌ای بزرگ و نقش اساسی در تقویت نظام دارند.