رئیس ستاد دهه فجر مهریز گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در مهریز از سه مکان آغاز و با تجمع در میدان شهدای گمنام و حرکت به سمت میدان ولی‌عصر عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف تمام می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز و به نقل از خبرگزاری تسنیم حجت الاسلام مجید جعفرپور گفت‌: راهپیمایی 22 بهمن در مهریز از ساعت 10 صبح از مسجد صاحب الزمان عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف، میدان معلم و مسجد براستین امیرالمومنین علیه السلام آغاز و مردم متدین و انقلابی مهریز به سمت میدان شهدای گمنام و از آنجا به صورت دسته جمعی به محل سخنرانی واقع در  میدان ولی عصر عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف حرکت می‌کنند.

وی 22 بهمن را روز اوج وفاداری ملت ایران به انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: همه مسئولان و مردم وظیفه دارند در این روز بزرگ در راهپیمایی 22 بهمن حضور گسترده و دشمن شکنی داشته باشند.

جعفرپور از انقلاب اسلامی ایران به عنوان سنگر مستحکمی در برابر استکبار جهانی یاد کرد و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یکی از نعمت‌های الهی عزت و اقتدار را نه تنها نصیب ملت ایران بلکه نصیب همه مسلمانان جهان کرد.

وی اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران باعث استقرار نظامی الهی شد که توانست وابستگی خود از کشورهای غربی قطع را کرده و استقلال و آزادی را نصیب کشورمان کند.