دیدار فرماندار مهریز با رانندگان پیشکسوت شهرستان

همزمان با هفته حمل و نقل و رانندگان رضا زارع زاده فرماندار مهریز و معاونین فرمانداری با انجمن صنفی رانندگان و جمعی از رانندگان پیشکستوت مهریزی دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز همزمان با هفته حمل و نقل و رانندگان رضا زارع زاده فرماندار مهریز و معاونین فرماندار با انجمن صنفی رانندگان و جمعی از رانندگان پیشکستوت مهریزی دیدار و گفتگو کردند.

رضا زارع زاده در این دیدار گفت :  امروزه بخش عظیمی از چرخه اقتصاد به واسطه صنعت حمل و نقل به گردش در می آید و این امر مهم در سایه تلاش های شبانه روزی و خستگی ناپذیر رانندگان خدوم و متعهد محقق میشود که بی وقفه برای پیشبرد اهداف صنعت حمل و نقل کشور گام برداشته و از هیچ خدمتی به همنوعان خویش دریغ نمی نمایند.

مقام عالی دولت در شهرستان افزود : علیرغم  مشکلات در حوزه حمل و نقل بی شک اهداف دستگاه های اجرایی شهرستان ، ایجاد تعادل در بخش های مختلف در سایه همدلی و رفع برخی کمبودها می باشد که در ماه های اخیر برای خدمت بیشتر و بهتر به مردم، شاهد اقدامات چشمگیر و قابل توجهی در این باره بوده ایم.

در حاشیه این دیدار در خصوص مسائل و مشکلات رانندگان ناوگان حمل ونقل شهرستان  بحث و تبادل نظر و مقرر گردید مسائل و مشکلات رانندگان از طریق انجمن صنفی کارگری رانندگان حمل ونقل به فرمانداری اعلام و فرمانداری نیز نسبت به پیگیری این مشکلات از طریق مبادی ذیربط اقدام لازم معمول نماید .