با حضور فرماندار مهريز و اعضاي ستاد:

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم پیاده روی اربعین حسینی با حضور فرماندار و اعضاي ستاد در محل فرمانداری  مهريز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز ؛در اين جلسه سید محمد رستگاری فرماندار مهریزبرانجام زیرساختها توسط دستگاههای اجرایی شهرستان برای هر چه بهتر برگزار شدن مراسم راهپیمایی اربعین حسینی تاکید کردو گفت: ترویج و تبلیغ راهپیمایی اربعین باید به طور ویژه مد نظر قرارگيرد و حضور حداكثري مردم در این مراسم باشكوه موجب ارتقاء فرهنگ تشيع درجهان مي شود .

فرماندار مهريز همچنين افزود: پیاده روی اربعین سمبل وحدت و ولایت مداری است که اثرات فرهنگی بزرگی در ملت و جوانان داشته است لذا مي بايست حضور جوانان بیشتر و به صورت حداکثری و خودجوش و مردمی باشد.

همچنين علی محمد محرابیان مسئول ستاد عتبات عالیات در مهریز گفت:

در سال گذشته بیش از هشتاد میلیون ریال کمک نقدی و تعداد حدود200تخته پتو و  اقلام دیگرجمع آوری شده است و مردم شهر مهریز در زمینه کمک نقدی و دارو و پتو و غذاهای کنسروی و ...می توانند این ستاد را یاری نمایند.

در ادامه اعضای ستادپیرامون برنامه ريزي در خصوص جذب بيشتر كمك هاي مردمي وبرگزاري باشكوه تر مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی به بحث و تبادل نظر پرداختند.