ثبت‌نام کنندگان روند نام نویسی را به ساعات پایانی موکول نکنند

فرماندار مهریز: از افراد ثبت‌نام کننده تقاضامندیم در این روزهای پایانی با مدارک کامل و آنچه از آنان درخواست شده به سالن ثبت‌نام مراجعه کنند و به هیچ عنوان نام نویسی خود را به آخرین ساعت مقرر موکول نکنند.

صبح ششمین روز از ثبت نام انتخابات مجلس در حالی آغاز شد که هیئت ثبت‌نام مانند روزهای گذشته آماده ثبت نام نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بودند.

افرادی که برای ثبت نام قدم به سالن فرمانداری می‌گذاشتند هدفشان خدمت به ملت و دغدغه‌شان مسائل فعلی کشور بود و هر یک راه حلی تازه برای مشکلات حوزه مهریز و کشور داشتند.

فرماندار شهرستان مهریز ، با اشاره به تعداد افراد ثبت‌نام کننده در یک روز مانده تا پایان روند ثبت‌نام انتخابات مجلس اظهار کرد: تعداد افراد ثبت‌نامی  از ابتدای شروع ثبت‌نام تا ساعت ۱۰:۳۰، بیست و دو نفر است که در ساعات پیش رو افزایش خواهد یافت.

رضا زارع زاده مهریزی  ادامه داد: از افراد ثبت‌نام کننده تقاضامندیم در این روزهای پایانی با مدارک کامل و آنچه از آنان درخواست شده به سالن ثبت‌نام مراجعه کنند و به هیچ عنوان نام نویسی خود را به آخرین ساعت مقرر موکول نکنند چراکه کوچکترین اشکال در پرونده آنان، در آن ساعات منجر به عدم ثبت‌نام آنان می‌شود.

دوم اسفندماه سال جاری ملت ایران به پای صندوق‌های رای خواهند رفت تا نمایندگان یازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی را انتخاب کنند.