به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز:«بمانعلی دهقان منگابادی» در اين باره تصريح كرد: به تازگي شورای گسترش آموزش عالی با سه رشته جدید تحصیلی زبان انگلیسی، حقوق  و حسابداری در پردیس مهریز دانشگاه یزد موافقت قطعی کرده است .

وي افزود: برهمين اساس نيز پردیس مهریز در سال تحصیلی 97-96 با شش رشته تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند .

دهقان منگابادي خاطرنشان کرد: علاوه بر سه رشته جدید در این پردیس، رشته‌های روان شناسی، مدیریت بازرگانی و مهندسی کامپیوتر نیز تدریس می‌شود .

وي بيان  كرد: در سال تحصيلي گذشته، تعداد 84 دانشجو در این پردیس مشغول به تحصیل بودند که برآورد می‌شود كه این آمار با تصویب رشته‌های جدید تحصیلی به 260 نفر افزایش یابد .

وی همچنين گفت : خوابگاه دانشجویی شکیب و سلف سرویس این پردیس نیز تا مهرماه و سال تحصیلی جدید، آماده و به بهره برداری می‌رسد .

ريیس پردیس شکیب با بیان این که تلاش داریم که در بحث ارتقاء کیفیت آموزش به جایگاه نمونه مرکزی در استان دست یابیم، عنوان کرد: این پردیس مجهز به کلاس‌های مدرن دارای برد هوشمند و ویدئو پروژکتور است و از نظر زیرساخت در استان کم‌نظیر است.

اين مسئول در پايان نيز اضافه کرد: پردیس شکیب دارای سه سالن تخصصی گفت‌وگوهای علمی برای برگزاری سمینار و همایش‌های ملی و بین‌المللی است و قرار است در آینده به یکی از مکان‌های برگزاری همایش‌های بین المللی کشور تبدیل شود .