شهردار مهریز با اشاره به ضرورت اجرای طرح به‌سازی معابر شهری و روستایی، گفت: با پخش آسفالت ۷۰ درصد از معابر فرسوده مهریز ترمیم شده است.

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريزو نقل از خبرگزاري تسنيم محمدرضا زارعیان  بيان کرد: با وجود آب و هوای معتدل و باغ شهر بودن مهریز، شهرداری مهریز از تمام توان خود برای خدمات رسانی به شهروندان و مسافران و گردشگران نوروزی استفاده می‌کند.

وی از خدمات شهرداری مهریز برای شهروندان، مسافران و گردشگران نوروزی در آستانه سال نو خبر داد و افزود:  با پخش آسفالت، 70 درصد از معابر فرسوده مهریز با اعتباری بالغ بر 650 میلیون ریال ترمیم شده است.

شهردار مهریز با اشاره به اینکه شهرداری به دنبال ترمیم تمام معابر شهری است، بیان کرد: تا پایان امسال کار ترمیم آسفالت‌های فرسوده معابر شهر مهریز به پایان می‌رسد.

زارعیان با بیان اینکه معابر مهریز تا پایان سال خط کشی می‌شوند خاطر‌نشان کرد: خط‌کشی معابر شهری مهریز به طول 40 کیلومتر با اعتبار 750 میلیون ریال تا پایان سال انجام می‌شود و شهر مهریز در آستانه سال نو حال و هوای خاصی به خود می‌گیرد.

وی نصب دو عدد برج نور در پارک گلستان را از دیگر برنامه‌های شهرداری مهریز در آستانه سال نو برشمرد و یادآور شد: امید است شهرداری مهریز بتواند در سال جدید با خدمات رسانی در 6 پارک و 2 تفرجگاه مهریز محیطی آرام و دلنشین را برای مسافران و گردشگران فراهم کند.