300 هزار نفر ساعت در مهریز مهارت فنی فرا گرفتند

300 هزار نفر ساعت در مهریز مهارت فنی فرا گرفتند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای مهریز از ارائه 300 هزار نفر ساعت آموزش در فنی و حرفه‌ای این شهرستان در سال گذشته خبر داد. هادی ابویی با بیان اینکه در سال گذشته 329 هزار و 718 نفر ساعت آموزش مهارتی در مهریز ارائه شده است، اظهار داشت: در راستای اشتغال‌زایی و ارتقا سطح فنی و علمی و پر کردن اوقات فراغت جوانان، در بخش ثابت و سیار شهری، روستایی، آموزشگاه‌های آزاد و طرح استاد شاگردی 145 دوره آموزشی برگزار شده است. وی بیان کرد: در بخش ثابت و سیار شهری، 273هزار و 809 نفرساعت، مهارت آموزی به یک هزار و 490 نفر در قالب 83 دوره ارائه شده است. ابویی تصریح کرد: دوره‌های برگزار شده در مرکز ثابت این شهرستان شامل برق صنعتی درجه دو، کارور plc، برنامه نویسی در محیط STEP7، برق ساختمان درجه یک و دو، تعمیر لوازم خانگی سردکننده، تعمیر لوازم خانگی گردنده و حرارتی، نقشه‌خوانی و نقشه‌کشی برق، جوشکاری E3، جوشکاری با گاز محافظ آرگون، برق خودرو، تعمیر اتومبیل‌های سواری بنزینی، اتوماسیون اداری، روبان دوز، پارچه ساز تزیینی، مانتو دوزی، شهروند الکترونیک، سری‌دوز سرویس خواب، نازکدوز مردانه، قالی باف تابلویی، سفره آرایی، تکه دوزی با دست، دوزنده لباس مبل، تکنسین شبکه‌های کامپیوتری و کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار بوده است. ابویی، تعداد دوره‌های برگزار شده در بخش روستایی را 12 دوره عنوان کرد و افزود: 198 نفر در این دوره‌ها به میزان 40هزار و 375 نفرساعت آموزش دیده‌اند. وی، دوره‌های برگزار شده در روستاهای مهریز را کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار، مانتو دوزی، روبان دوزی و پارچه ساز تزئینی، قالی باف تابلویی، پرده دوز، نازکدوز مردانه و خیاطی با اندازه‌گیری مستقیم روی پارچه اعلام کرد. سرپرست مرکز آموزش فنی حرفه‌ای مهریز، تعداد دوره‌های برگزار شده در طرح استاد شاگردی را هشت دوره بیان کرد و افزود: این دوره‌ها شامل نازکدوز مردانه، درودگر درجه دو، تراشکار درجه دو، آرایشگر مردانه، طلاساز درجه دو، قالی باف درجه دو و سازنده درب و پنجره آلومینیوم درجه دو است که در این دوره‌ها 132 نفر آموزش دیده‌اند. وی ادامه داد: همچنین در بخش صنایع و اصناف، 15هزار و 534 نفرساعت آموزش به 60 نفر در قالب 12 دوره آموزشی ارائه شده است. ابویی با اشاره به اینکه هشت آموزشگاه آزاد در این شهرستان مشغول فعالیت هستند، خاطرنشان کرد: در سال 91 به میزان 47 هزار و 884 نفرساعت آموزش به 487 نفر در قالب 46 دوره آموزشی در آموزشگاه‌های آزاد این شهرستان ارائه شده است.
300 هزار نفر ساعت در مهریز مهارت فنی فرا گرفتند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای مهریز از ارائه 300 هزار نفر ساعت آموزش در فنی و حرفه‌ای این شهرستان در سال گذشته خبر داد.
هادی ابویی با بیان اینکه در سال گذشته 329 هزار و 718 نفر ساعت آموزش مهارتی در مهریز ارائه شده است، اظهار داشت: در راستای اشتغال‌زایی و ارتقا سطح فنی و علمی و پر کردن اوقات فراغت جوانان، در بخش ثابت و سیار شهری، روستایی، آموزشگاه‌های آزاد و طرح استاد شاگردی 145 دوره آموزشی برگزار شده است.
وی بیان کرد: در بخش ثابت و سیار شهری، 273هزار و 809 نفرساعت، مهارت آموزی به یک هزار و 490 نفر در قالب 83 دوره ارائه شده است.
ابویی تصریح کرد: دوره‌های برگزار شده در مرکز ثابت این شهرستان شامل برق صنعتی درجه دو، کارور plc، برنامه نویسی در محیط STEP7، برق ساختمان درجه یک و دو، تعمیر لوازم خانگی سردکننده، تعمیر لوازم خانگی گردنده و حرارتی، نقشه‌خوانی و نقشه‌کشی برق، جوشکاری E3، جوشکاری با گاز محافظ آرگون، برق خودرو، تعمیر اتومبیل‌های سواری بنزینی، اتوماسیون اداری، روبان دوز، پارچه ساز تزیینی، مانتو دوزی، شهروند الکترونیک، سری‌دوز سرویس خواب، نازکدوز مردانه، قالی باف تابلویی، سفره آرایی، تکه دوزی با دست، دوزنده لباس مبل، تکنسین شبکه‌های کامپیوتری و کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار بوده است.
ابویی، تعداد دوره‌های برگزار شده در بخش روستایی را 12 دوره عنوان کرد و افزود: 198 نفر در این دوره‌ها به میزان 40هزار و 375 نفرساعت آموزش دیده‌اند.
وی، دوره‌های برگزار شده در روستاهای مهریز را کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار، مانتو دوزی، روبان دوزی و پارچه ساز تزئینی، قالی باف تابلویی، پرده دوز، نازکدوز مردانه و خیاطی با اندازه‌گیری مستقیم روی پارچه اعلام کرد.
سرپرست مرکز آموزش فنی حرفه‌ای مهریز، تعداد دوره‌های برگزار شده در طرح استاد شاگردی را هشت دوره بیان کرد و افزود: این دوره‌ها شامل نازکدوز مردانه، درودگر درجه دو، تراشکار درجه دو، آرایشگر مردانه، طلاساز درجه دو، قالی باف درجه دو و سازنده درب و پنجره آلومینیوم درجه دو است که در این دوره‌ها 132 نفر آموزش دیده‌اند.
وی ادامه داد: همچنین در بخش صنایع و اصناف، 15هزار و 534 نفرساعت آموزش به 60 نفر در قالب 12 دوره آموزشی ارائه شده است.
ابویی با اشاره به اینکه هشت آموزشگاه آزاد در این شهرستان مشغول فعالیت هستند، خاطرنشان کرد: در سال 91 به میزان 47 هزار و 884 نفرساعت آموزش به 487 نفر در قالب 46 دوره آموزشی در آموزشگاه‌های آزاد این شهرستان ارائه شده است.

آدرس کوتاه :