مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) مهریز: مردم مهریز ۵۶۸ میلیون زکات پرداخت کردند

مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) مهریز: مردم مهریز ۵۶۸ میلیون زکات پرداخت کردند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مدیر کمیته امداد مهریز گفت: خیرین مهریزی در سه ماهه نخست امسال بیش از ۵۶۸ میلیون ریال زکات دادند. سید مهدی حسینی مبارکه در گردهمایی عاملین زکات شهرستان مهریز اظهار امیدواری کرد: این مبلغ تا پایان سال جاری رشد قابل توجهی داشته باشد. حجت الاسلام اسلامی منش، روحانی زکات شهرستان مهریز هم در این نشست بر لزوم پرداخت زکات تأکید کرد و گفت: پرداخت زکات موجب افزایش برکات الهی در مال می شود. حجت الاسلام فخرآبادی، مسئول زکات کمیته امداد استان یزد هم اجرایی شدن قانون زکات را یادآور شد و اظهار داشت: براساس این قانون دولت مجاز است حداقل معادل ریالی زکات جمع آوری شده در هرسال به علاوه ۱۰ درصد را در بودجه سال بعد پیش بینی کند و در اختیار کمیته امداد برای مصارف اهداف این قانون قرار دهد.
مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) مهریز: مردم مهریز ۵۶۸ میلیون زکات پرداخت کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مدیر کمیته امداد مهریز گفت: خیرین مهریزی در سه ماهه نخست امسال بیش از ۵۶۸ میلیون ریال زکات دادند.
سید مهدی حسینی مبارکه در گردهمایی عاملین زکات شهرستان مهریز اظهار امیدواری کرد: این مبلغ تا پایان سال جاری رشد قابل توجهی داشته باشد.
حجت الاسلام اسلامی منش، روحانی زکات شهرستان مهریز هم در این نشست بر لزوم پرداخت زکات تأکید کرد و گفت: پرداخت زکات موجب افزایش برکات الهی در مال می شود.
حجت الاسلام فخرآبادی، مسئول زکات کمیته امداد استان یزد هم اجرایی شدن قانون زکات را یادآور شد و اظهار داشت: براساس این قانون دولت مجاز است حداقل معادل ریالی زکات جمع آوری شده در هرسال به علاوه ۱۰ درصد را در بودجه سال بعد پیش بینی کند و در اختیار کمیته امداد برای مصارف اهداف این قانون قرار دهد.

آدرس کوتاه :