مدیرعامل مسکن مهر مهریز خبر داد: افتتاح 90 واحد مسکن مهر مهریز در هفته دولت

مدیرعامل مسکن مهر مهریز خبر داد: افتتاح 90 واحد مسکن مهر مهریز در هفته دولت


مدیرعامل تعاونی مسکن مهر مهریز از افتتاح 90 واحد مسکونی مهر در شهرستان مهریز در هفته دولت خبر داد.           به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، محمدعلی آقایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مهریز با اشاره به مدیرعامل افتتاح 90 واحد مسکونی مهر در این شهرستان در هفته دولت اظهار داشت: عملیات اجرایی مسکن مهر مهریز از اواخر آبان‌ماه سال 1388 در سه شهرک شهید رجایی، شهید بهشتی و شهید علی زارع آغاز شده است. وی در مورد پیشرفت واحدهای مسکونی مهر در سه شهرک به تفکیک بیان داشت: شهرک شهید رجایی 133 واحد مسکونی مهر در حال ساخت دارد که عملیات ساختمان آن در حال اتمام است و نزدیک به 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که 90 واحد از آن در هفته دولت و بقیه آن تا آخر شهریورماه یا اواسط مهرماه افتتاح خواهد شد. آقایی خاطرنشان کرد: در شهرک شهید بهشتی نیز 143 واحد در دست ساخت است که این واحدها هم‌اکنون به مرحله عملیات نازک‌کاری رسیده‌اند و حدود 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که پیش‌بینی میشود ظرف دو یا سه ماه آینده به بهره‌برداری برسد. وی عنوان کرد: 95 واحد نیز در شهرک شهید علی زارع در حال ساخت است که 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا سه ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید. آقایی در مورد تسهیلات در نظر گرفته شده برای واحدهای مسکونی مهر در این شهرستان افزود: سقف وام تعلق گرفته به مسکن مهر در مهریز 20 میلیون تومان است که 80 درصد آن وصول شده و 20 درصد باقیمانده نیز وصول خواهد شد. وی گفت: آورده متقاضیان 7.5 میلیون تومان است که در مجموع قیمت تمام شده هر واحد 27.5 میلیون تومان برای هر متقاضی برآورد خواهد شد. آقایی خاطرنشان کرد: مبلغی احتمالا در زمان تحویل از متقاضیان واحدهای نبشی اخذ خواهد شد. وی بیان داشت: تمام واحدهای مسکونی مهر در این شهرستان به صورت ویلایی بنا شده و زیربنای مفید آنها 82 مترمربع است و محوطه‌سازی، حیاط سازی و حیات خلوات تکمیل و قسمتی از پارکینگ هر واحد نیز اجرا خواهد شد و در نظر است در پایان برای هر واحد با توجه به مصالحی که در ساخت آن واحد کار شده، قیمتی کارشناسی معین و در زمان تحویل بین متقاضیان تقسیم شود.  
مدیرعامل مسکن مهر مهریز خبر داد: افتتاح 90 واحد مسکن مهر مهریز در هفته دولت

مدیرعامل تعاونی مسکن مهر مهریز از افتتاح 90 واحد مسکونی مهر در شهرستان مهریز در هفته دولت خبر داد.

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، محمدعلی آقایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مهریز با اشاره به مدیرعامل افتتاح 90 واحد مسکونی مهر در این شهرستان در هفته دولت اظهار داشت: عملیات اجرایی مسکن مهر مهریز از اواخر آبان‌ماه سال 1388 در سه شهرک شهید رجایی، شهید بهشتی و شهید علی زارع آغاز شده است.
وی در مورد پیشرفت واحدهای مسکونی مهر در سه شهرک به تفکیک بیان داشت: شهرک شهید رجایی 133 واحد مسکونی مهر در حال ساخت دارد که عملیات ساختمان آن در حال اتمام است و نزدیک به 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که 90 واحد از آن در هفته دولت و بقیه آن تا آخر شهریورماه یا اواسط مهرماه افتتاح خواهد شد.
آقایی خاطرنشان کرد: در شهرک شهید بهشتی نیز 143 واحد در دست ساخت است که این واحدها هم‌اکنون به مرحله عملیات نازک‌کاری رسیده‌اند و حدود 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که پیش‌بینی میشود ظرف دو یا سه ماه آینده به بهره‌برداری برسد.
وی عنوان کرد: 95 واحد نیز در شهرک شهید علی زارع در حال ساخت است که 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا سه ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
آقایی در مورد تسهیلات در نظر گرفته شده برای واحدهای مسکونی مهر در این شهرستان افزود: سقف وام تعلق گرفته به مسکن مهر در مهریز 20 میلیون تومان است که 80 درصد آن وصول شده و 20 درصد باقیمانده نیز وصول خواهد شد.
وی گفت: آورده متقاضیان 7.5 میلیون تومان است که در مجموع قیمت تمام شده هر واحد 27.5 میلیون تومان برای هر متقاضی برآورد خواهد شد.
آقایی خاطرنشان کرد: مبلغی احتمالا در زمان تحویل از متقاضیان واحدهای نبشی اخذ خواهد شد.
وی بیان داشت: تمام واحدهای مسکونی مهر در این شهرستان به صورت ویلایی بنا شده و زیربنای مفید آنها 82 مترمربع است و محوطه‌سازی، حیاط سازی و حیات خلوات تکمیل و قسمتی از پارکینگ هر واحد نیز اجرا خواهد شد و در نظر است در پایان برای هر واحد با توجه به مصالحی که در ساخت آن واحد کار شده، قیمتی کارشناسی معین و در زمان تحویل بین متقاضیان تقسیم شود.

 

آدرس کوتاه :