زیرگذر امام علی مهریز تا ۴۰ روز آینده بهره‌برداری می‌شود

زیرگذر امام علی مهریز تا ۴۰ روز آینده بهره‌برداری می‌شود


تاکید فرماندار مهریز بر تکمیل زیرگذر امام علی (ع)
زیرگذر امام علی مهریز تا ۴۰ روز آینده بهره‌برداری می‌شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، رئیس اداره راه و شهرسازی مهریز گفت: زیرگذر امام علی مهریز به عنوان پرترددترین مسیرهای ییلاقی استان یزد تا ۴۰ روز آینده بهره‌برداری می‌شود.
شعبان جمشیدی امروز در بازدید فرماندار مهریز از پروژه زیرگذر امام علی(ع) با بیان اینکه پیمانکار برای تکمیل این طرح به ۴۰ روز زمان نیاز دارد، اظهار داشت: زیرگذر امام علی(ع) مهریز به عنوان راه دسترسی به روستاهای خوش آب و هوا، ییلاقی و سرسبز شهرستان مهریز از جمله منشاد، میانکوه، دامگاهان و تنگ چنار از پرترددترین مسیرهای ییلاقی استان به شمار می‌رود که برای رفاه حال مسافران و همشهریان تا تکمیل پروژه، راه دسترسی فرعی در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه اعتبار اولیه ۱۰۰ میلیون تومان برای اجرای این پروژه در نظرگفته شده‌ است، افزود: مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان دیگر نیز برای آسفالت و تکمیل زیرگذر امام علی(ع) نیاز است که مساعدت مسئولان استان و فرماندار مهریز را می‌طلبد.
جمشیدی با بیان اینکه فاضلاب جمع آوری آب‌های سطحی برای زیرگذر احداث شده، اظهار داشت: یک میدان در خروجی زیرگذر احداث و یک میدان نیز در ورودی زیرگذر در حال تکمیل است.

آدرس کوتاه :