در دولت نهم تنوع رشته‌هاي پزشكي در مهريز 40 درصد افزايش يافته است

در دولت نهم تنوع رشته‌هاي پزشكي در مهريز 40 درصد افزايش يافته است


سرپرست مركز بهداشت مهريز اظهار داشت: در زمان تصدي‌گري دولت نهم با افزايش 40 درصدي تنوع رشته تحصيلي در بخش بهداشت و درمان اين شهرستان مواجه بوده‌ايم.
در دولت نهم تنوع رشته‌هاي پزشكي در مهريز 40 درصد افزايش يافته است
مسعود شريفي در حاشيه افتتاح پروژه‌هاي بهداشتي شهرستان مهريز با حضور وزير بهداشت به خبرنگار فارس گفت: بيمارستان فاطمه‌الزهرا(س) مهريز با مساعدت دولت نهم طي چهار سال گذشته از نظر تعداد متخصصان و تنوع رشته تحصيلي با افزايش 40 درصدي روبه‌رو بوده است.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به وعده‌هاي وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در دور نخست سفر استاني هيئت دولت به مهريز اظهار داشت: در آن سفر مقرر شد؛ معادل كمك‌هاي خيران براي پروژه‌هاي بيمارستان مهريز از سوي وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشكي به بيمارستان فاطمه‌الزهرا(س) اين شهرستان مساعدت شود.
شريفي خاطرنشان كرد: در طول چهار سال خدمت دولت نهم بيش از 10 ميليارد ريال از سوي خيران براي پروژه‌هاي عمراني و تشريفاتي به اين بيمارستان كمك شده است كه اين امر نشانگر روح والاي خيران مهريزي در امر ساخت و تجهيز مكان‌هاي درماني در اين شهرستان است و طبق قول وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي بايد به همين ميزان به اين بيمارستان از سوي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي نيز كمك شود.
شريفي در بخش ديگري از سخنان خود افزود: زماني بخش‌هاي ما مي‌تواند حداكثر بهره‌وري را داشته باشد كه بتوانيم تجهيزات و امكانات مورد نياز آن را تامين كنيم.
وي تاكيد كرد: بيمارستان فاطمه‌الزهرا(س) مهريز تنها بيمارستان اين شهرستان است كه با توجه به قرار گرفتن در كنار جاده ترانزيتي و مراجعه بيماران رهگذر و سوانحي به اين مجموعه به منظور تجهيز بيمارستان به وسايل موردنظر نيازمند توجه و عنايت بيشتري از سوي مسئولان است.
وي همچنين با اعلام اينكه در دولت نهم بيش از 124 نفر به مجموعه شبكه بهداشت مهريز ا‌ضافه شده‌اند كه از اين تعداد 74 نفر در بيمارستان اشتغال دارند، يادآور شد: با توجه به بهره‌برداري از بخش‌هاي افتتاح شده اين مجموعه هم‌اكنون با كمبود پرسنل روبه‌رو است و اين مشكل با اشتغال افرادي متخصص و متعهد حل مي‌شود.
با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي هفت پروژه بهداشتي در شهرستان مهريز به بهره‌برداري رسيد.
آدرس کوتاه :