در دهه فجر اتاق افلاک برای دانش‌آموزان مهریزی راه‌اندازی شد

در دهه فجر اتاق افلاک برای دانش‌آموزان مهریزی راه‌اندازی شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به مناسبت دهه مبارک فجر، اتاق آموزشی افلاک و آسمان‌نما برای دانش‌آموزان مهریزی راه‌اندازی شد. حسن حاضری رئیس آموزش و پرورش مهریز هدف از راه‌اندازی این اتاق آموزشی را ترویج علم نجوم و ستاره‌شناسی بین دانش‌آموزان و برداشتن گامی در راستای پیشرفت علمی و پر کردن اوقات فراغت آنان اعلام کرد. حاضری با بیان اینکه نزدیک به هزار و 300 دانش‌آموز مهریزی در دو پایه چهارم و پنجم ابتدایی با شرکت در کارگاه‌های آموزشی با افلاک آشنا می‌شوند، افزود: دانش‌آموزان با شرکت در کارگاه‌های آموزشی این اتاق به صورت تئوری و عملی با علم نجوم و ستاره‌شناسی آشنا می‌شوند.
در دهه فجر اتاق افلاک برای دانش‌آموزان مهریزی راه‌اندازی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به مناسبت دهه مبارک فجر، اتاق آموزشی افلاک و آسمان‌نما برای دانش‌آموزان مهریزی راه‌اندازی شد.
حسن حاضری رئیس آموزش و پرورش مهریز هدف از راه‌اندازی این اتاق آموزشی را ترویج علم نجوم و ستاره‌شناسی بین دانش‌آموزان و برداشتن گامی در راستای پیشرفت علمی و پر کردن اوقات فراغت آنان اعلام کرد.
حاضری با بیان اینکه نزدیک به هزار و 300 دانش‌آموز مهریزی در دو پایه چهارم و پنجم ابتدایی با شرکت در کارگاه‌های آموزشی با افلاک آشنا می‌شوند، افزود: دانش‌آموزان با شرکت در کارگاه‌های آموزشی این اتاق به صورت تئوری و عملی با علم نجوم و ستاره‌شناسی آشنا می‌شوند.

آدرس کوتاه :