تقدیر وتشکر مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان یزد از فرماندار شهرستان مهریز


مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان یزد و دبیر ستاد هماهنگی سفر استان یزد طی نامه ای از فرماندار شهرستان مهریز جهت اجرای خوب روز مهریز و مدیریت و هماهنگی صورت گرفته در اجرای مطلوب اقدامات ستاد اجرایی خدمات سفر تقدیر وتشکر نمود .

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان یزد و دبیر ستاد هماهنگی سفر استان یزد طی نامه ای از فرماندار شهرستان مهریز جهت  اجرای خوب روز مهریز و مدیریت و هماهنگی صورت گرفته در اجرای مطلوب اقدامات ستاد اجرایی خدمات سفر  تقدیر وتشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، در نامه محمد مهدی شرافت ، مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان یزد خطاب به سید محمد رستگاری آمده است :

بسمه تعالی

جناب آقای سید محمد رستگاری

فرماندار و ریاست محترم ستاد اجرائی خدمات سفر شهرستان مهریز

با سلام و احترام

ضمن تبریک آغاز سال۱۳۹۴و آرزوی موفقیت و بهروزی در سال جدید با عنایت به کاهش شکایات و افزایش رضایتمندی گردشگران نوروزی در آن شهرستان و همچنین اجرای خوب برنامه های روز شهرستان  از زحمات و تلاشهای جنابعالی در مدیریت و هماهنگیهای صورت گرفته در اجرای مطلوب اقدمات ستاد اجرائی خدمات سفر آن شهرستان تقدیر و تشکر بعمل می آید.

امید است با ایمان به اراده خداوند متعال در سالی که به نام ((دولت و ملت،همدلی و همزبانی))مزین شده است در جهت کسب رضایت حضرت دوست و پیشبرد اهداف نظام همچون گذشته موفق و موید باشید.

محمد مهدی شرافت

مدیر کل و دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان


آدرس کوتاه :