به مناسبت هفته ناجا؛ زنگ انضباط اجتماعی در مدارس مهریز نواخته شد

به مناسبت هفته ناجا؛ زنگ انضباط اجتماعی در مدارس مهریز نواخته شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، همزمان با هفته نیروی انتظامی زنگ انضباط اجتماعی در مدارس مهریز به صدا درآمد. سرگرد نصیری فرمانده انتظامی مهریز در مراسم نواخته شدن زنگ انضباط اجتماعی که در مدرسه راهنمایی طالقانی که با حضور بخشدار مرکزی و مسئولین آموزش و پرورش برگزار شد گفت:  مدارس و مراکز آموزشی نقش تعیین کننده و بسیار مهمی در نهادینه کردن نظم اجتماعی در جامعه دارند . وی با بیان اینکه آموزش و تعلیم قوانین اجتماعی و مقررات در سطح مدارس یک نیاز است، گفت: دانش آموزان باید در مدرسه با این قوانین آشنا شوند چرا که برپایی آرامش نیازمند آشنایی مردم با قوانین است. سرگرد نصیری افزود : افزایش سطح دانش عمومی ، ارتقای فرهنگ عمومی ، بهبود کیفیت برنامه های آموزشی و عدالت از راههای ایجاد امنیت است . در ادامه رئیس آموزش و پرورش با بیان اینکه برای به وجود آمدن امنیت در هر کشوری نیاز به کمک همه اقشار مردم هستیم، گفت: آموزش و پرورش با کمک نیروی انتظامی برای بالا بردن امنیت کشور تلاش می کنند. حسن حاضری  افزود: دانش آموزان کشور با اشتیاق فراوان برای همکاری با نیروی انتظامی آماده هستند و هر گونه تلاش و کوششی را برای برقراری امنیت و آرامش در جامعه و خانواده انجام خواهند داد.
به مناسبت هفته ناجا؛ زنگ انضباط اجتماعی در مدارس مهریز نواخته شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، همزمان با هفته نیروی انتظامی زنگ انضباط اجتماعی در مدارس مهریز به صدا درآمد.
سرگرد نصیری فرمانده انتظامی مهریز در مراسم نواخته شدن زنگ انضباط اجتماعی که در مدرسه راهنمایی طالقانی که با حضور بخشدار مرکزی و مسئولین آموزش و پرورش برگزار شد گفت:
 مدارس و مراکز آموزشی نقش تعیین کننده و بسیار مهمی در نهادینه کردن نظم اجتماعی در جامعه دارند .
وی با بیان اینکه آموزش و تعلیم قوانین اجتماعی و مقررات در سطح مدارس یک نیاز است، گفت: دانش آموزان باید در مدرسه با این قوانین آشنا شوند چرا که برپایی آرامش نیازمند آشنایی مردم با قوانین است.
سرگرد نصیری افزود : افزایش سطح دانش عمومی ، ارتقای فرهنگ عمومی ، بهبود کیفیت برنامه های آموزشی و عدالت از راههای ایجاد امنیت است .
در ادامه رئیس آموزش و پرورش با بیان اینکه برای به وجود آمدن امنیت در هر کشوری نیاز به کمک همه اقشار مردم هستیم، گفت:
آموزش و پرورش با کمک نیروی انتظامی برای بالا بردن امنیت کشور تلاش می کنند.
حسن حاضری  افزود: دانش آموزان کشور با اشتیاق فراوان برای همکاری با نیروی انتظامی آماده هستند و هر گونه تلاش و کوششی را برای برقراری امنیت و آرامش در جامعه و خانواده انجام خواهند داد.

آدرس کوتاه :