به مناسبت روز جهانی کودک؛ کاروان شادی در مهریز به راه افتاد

به مناسبت روز جهانی کودک؛ کاروان شادی در مهریز به راه افتاد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، کاراون شادی کودکان مهدهای کودک مهریز در روز جهانی کودک در سطح شهرستان به راه افتاد. دکتر ابهت رئیس اداره بهزیستی مهریز در حاشیه این مراسم از آغاز طرح آمبیلیوپی یا پیشگیری از تنبلی چشم  در اول آبان ماه در مهدهای کودک سطح شهرستان خبر داد که خانواده ها می توانند کودکان 3 تا 6 سالشان را به مهدهای کودک، آمادگی ها،؛ مراکز بهداشت شهری و خانه های بهداشت روستایی برده و زیر نظر این طرح قرار بگیرند. وی در این خصوص افزود: سال گذشته آمار خوبی برای اجرای طرح آمبیلیوپی داشتیم که 95 درصد کودکان شهرستان در این طرح شرکت کردند. ابهت گفت: 5 مهدکودک خصوصی در سطح شهر و 11 مهد کودک در سطح روستاهای مهریز فعالیت دارند که امسال  25 درصد کودکان شهرستان یعنی 500 نفر از مهدکودکها استقبال کردند. به همین مناسبت نیز جمعی از کودکان مهدهای کودک مهریز بر سر تربت پاک شهیدان گمنام این شهرستان حمد و فاتحه ای قرائت و یاد و خاطر313 شهید این شهر را گرامی داشتند.     خبرگزاری مهر: ابهت: طرح پیشگیری از تنبلی چشم در مهریز اجرا می شود   
به مناسبت روز جهانی کودک؛ کاروان شادی در مهریز به راه افتاد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، کاراون شادی کودکان مهدهای کودک مهریز در روز جهانی کودک در سطح شهرستان به راه افتاد.
دکتر ابهت رئیس اداره بهزیستی مهریز در حاشیه این مراسم از آغاز طرح آمبیلیوپی یا پیشگیری از تنبلی چشم 
در اول آبان ماه در مهدهای کودک سطح شهرستان خبر داد که خانواده ها می توانند کودکان 3 تا 6 سالشان را به مهدهای کودک، آمادگی ها،؛ مراکز بهداشت شهری و خانه های بهداشت روستایی برده و زیر نظر این طرح قرار بگیرند.
وی در این خصوص افزود: سال گذشته آمار خوبی برای اجرای طرح آمبیلیوپی داشتیم که 95 درصد کودکان شهرستان در این طرح شرکت کردند.
ابهت گفت: 5 مهدکودک خصوصی در سطح شهر و 11 مهد کودک در سطح روستاهای مهریز فعالیت دارند که امسال  25 درصد کودکان شهرستان یعنی 500 نفر از مهدکودکها استقبال کردند.

به همین مناسبت نیز جمعی از کودکان مهدهای کودک مهریز بر سر تربت پاک شهیدان گمنام این شهرستان حمد و فاتحه ای قرائت و یاد و خاطر313 شهید این شهر را گرامی داشتند.

 

 

خبرگزاری مهر: ابهت: طرح پیشگیری از تنبلی چشم در مهریز اجرا می شود 
 

آدرس کوتاه :