برترین‌های علمی مهریز تجلیل شدند

برترین‌های علمی مهریز تجلیل شدند


همراه با گزارش تصویری
برترین‌های علمی مهریز تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در همایشی با حضور سیدخلیل فروزان‌نیا چهره شاخص جراحی قلب در استان یزد و منطقه جنوب‌شرق کشور، مدیرکل آموزش و پروش استان، امام جمعه و فرماندار مهریز و جمعی از مسئولان شهرستان مهریز از برترین‌های علمی شهرستان مهریز تجلیل شد.
در این همایش که هر سال از سوی آموزش و پرورش مهریز با مساعدت سیدخلیل فروزان‌نیا برگزار می‌شود از 50 نفر از رتبه‌های زیر هزار در کنکور سراسری سال گذشته و 70 نفر از برترین‌های آزمون علمی دکتر فروزان‌نیا که در مدارس شهرستان در رشته‌ها و پایه‌های مختلف تحصیلی برگزار شد، تجلیل به عمل آمد.
امام جمعه مهریز در این همایش عامل موفقیت برترین‌های کنکور را توکل به خدا، توجه والدین و تلاش معلمان و مسئولان دانست و یادآور شد: جوانان باید با امید و تلاش بسیار، تمام وقت خود را صرف کسب علم کنند.
فروزان‌نیا نیز در این همایش دانش‌آموزان را سرمایه‌های مملکت خواند و گفت: امروز یکی از گروه‌های مهم و سرنوشت‌ساز جامعه، دانش‌آموزان هستند که به حق سرمایه‌های اصلی مملکت اسلامی به شمار می‌روند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد نیز در این همایش با اشاره به قبولی و برتری دانش‌آموزان استان یزد در کنکور سراسری اظهار داشت: یکی از علل قبولی مستمر دانش‌آموزان یزدی در کنکور سراسری، علاوه بر تلاش مضاعف علمی، پای‌بندی به اعتقادات مذهبی و ارزش‌های الهی است.
محمدکاظم رحیمی‌ن‍ژاد اضافه کرد: همین روحیه خداباوری و پای‌بندی به ارزش‌های الهی موجب توفیق در عرصه‌های مختلف علمی و مسابقات فرهنگی و هنری شده است.
وی تصریح کرد: دانش‌آموزان سطح مناطق مختلف استان در همه زمینه‌ها با کسب عناوین علمی، ورزشی و فرهنگی موجب کسب افتخار و عزت شده‌اند.

 

آدرس کوتاه :