با پیگیری فرماندار مهریز محقق شد؛ افزایش ساعت کار کتابخانه‌های عمومی مهریز از امروز

با پیگیری فرماندار مهریز محقق شد؛ افزایش ساعت کار کتابخانه‌های عمومی مهریز از امروز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، با توجه به درخواست‌های مکرر دانشجویان و دانش‌آموزان مهریزی و امضای طوماری به منظور افزایش ساعت کتابخانه‌های مهریز، این امر از امروز با پیگیری فرماندار این شهرستان محقق شد.  فرماندار مهریز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مهریز اظهار داشت: با توجه به نزدیکی کنکور سراسری دانشگاه‏ها و امتحانات پایان ترم، دانش‌‌آموزان و دانشجویان مهریزی با امضای طوماری خواستار افزایش ساعت کار کتابخانه‏های مهریز به ویژه کتابخانه مرکزی واقع در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان شده بودند که ضمن ابراز خرسندی از این درخواست و استقبال دانش‌آموزان و دانشجویان برای افزایش ساعت مطالعه، موضوع بررسی شد و دستور افزایش ساعت کار کتابخانه‌های این شهرستان صادر شد. مهدی کیانی مقدم خاطرنشان کرد: این افزایش ساعت چند سالی است که در همین ایام صورت می‌گرفته اما امسال مسئولان کتابخانه‌های عمومی کمبود بودجه را تنها دلیل عدم افزایش ساعت این کتابخانه‌ها عنوان می‌کردند. وی افزود: با این وجود ضمن تاکید بر حل درخواست دانش‌آموزان و دانشجویان، خواستار تشکیل جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی با حضور مسئولان استان و شهرستان و خیران برای تامین بودجه این نهاد شدیم. کیانی مقدم ادامه داد: با پیگیری‌های بسیار ساعت کار کتابخانه مرکزی مهریز واقع در مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان از امروز اول آذرماه یک ساعت و نیم افزایش یافت و تا پایان ماه این افزایش به دو ساعت و نیم یعنی هفت و 30 دقیقه تا 22 خواهد رسید. وی خاطرنشان کرد: قریشی رئیس کتابخانه‌های عمومی مهریز همچنین قول مساعد برای افزایش ساعت کار کتابخانه عمومی شماره یک این شهرستان مهریز را داده و قرار است از اوایل ماه آینده نیز ساعت کار کتابخانه عمومی شماره یک، دو ساعت و نیم افزایش یابد. به گزارش فارس، دانش‌آموزان و دانشجویان مهریزی در طوماری که به منظور این افزایش ساعت امضا کرده بودند، آورده‌اند: ما دانش‌آموزان و دانشجویان به استحضار می‌رسانیم با توجه به گفت‌وگوهای مکرر با مسئول اداره کتابخانه‌های عمومی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر اضافه کردن ساعات کار کتابخانه‌ها برای استفاده از سالن مطالعه آن به منظور آمادگی امتحانات نیم سال و کنکور سراسری و نپذیرفتن درخواست ما به دلیل کسری بوجه، درخواست تامین بودجه کتابخانه را از مسئولان استانی داریم. این طومار به امضای تعداد زیادی از دانشجویان و دانش‌آموزان مهریزی رسیده بود. شهرستان مهریز دارای 11 کتابخانه عمومی است که شش کتابخانه در مرکز شهر و پنج کتابخانه نیز در روستاهای این شهرستان قرار دارند. خبرگزاری فارس
با پیگیری فرماندار مهریز محقق شد؛ افزایش ساعت کار کتابخانه‌های عمومی مهریز از امروز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، با توجه به درخواست‌های مکرر دانشجویان و دانش‌آموزان مهریزی و امضای طوماری به منظور افزایش ساعت کتابخانه‌های مهریز، این امر از امروز با پیگیری فرماندار این شهرستان محقق شد.
 فرماندار مهریز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مهریز اظهار داشت: با توجه به نزدیکی کنکور سراسری دانشگاه‏ها و امتحانات پایان ترم، دانش‌‌آموزان و دانشجویان مهریزی با امضای طوماری خواستار افزایش ساعت کار کتابخانه‏های مهریز به ویژه کتابخانه مرکزی واقع در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان شده بودند که ضمن ابراز خرسندی از این درخواست و استقبال دانش‌آموزان و دانشجویان برای افزایش ساعت مطالعه، موضوع بررسی شد و دستور افزایش ساعت کار کتابخانه‌های این شهرستان صادر شد.
مهدی کیانی مقدم خاطرنشان کرد: این افزایش ساعت چند سالی است که در همین ایام صورت می‌گرفته اما امسال مسئولان کتابخانه‌های عمومی کمبود بودجه را تنها دلیل عدم افزایش ساعت این کتابخانه‌ها عنوان می‌کردند.
وی افزود: با این وجود ضمن تاکید بر حل درخواست دانش‌آموزان و دانشجویان، خواستار تشکیل جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی با حضور مسئولان استان و شهرستان و خیران برای تامین بودجه این نهاد شدیم.
کیانی مقدم ادامه داد: با پیگیری‌های بسیار ساعت کار کتابخانه مرکزی مهریز واقع در مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان از امروز اول آذرماه یک ساعت و نیم افزایش یافت و تا پایان ماه این افزایش به دو ساعت و نیم یعنی هفت و 30 دقیقه تا 22 خواهد رسید.
وی خاطرنشان کرد: قریشی رئیس کتابخانه‌های عمومی مهریز همچنین قول مساعد برای افزایش ساعت کار کتابخانه عمومی شماره یک این شهرستان مهریز را داده و قرار است از اوایل ماه آینده نیز ساعت کار کتابخانه عمومی شماره یک، دو ساعت و نیم افزایش یابد.
به گزارش فارس، دانش‌آموزان و دانشجویان مهریزی در طوماری که به منظور این افزایش ساعت امضا کرده بودند، آورده‌اند: ما دانش‌آموزان و دانشجویان به استحضار می‌رسانیم با توجه به گفت‌وگوهای مکرر با مسئول اداره کتابخانه‌های عمومی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر اضافه کردن ساعات کار کتابخانه‌ها برای استفاده از سالن مطالعه آن به منظور آمادگی امتحانات نیم سال و کنکور سراسری و نپذیرفتن درخواست ما به دلیل کسری بوجه، درخواست تامین بودجه کتابخانه را از مسئولان استانی داریم.
این طومار به امضای تعداد زیادی از دانشجویان و دانش‌آموزان مهریزی رسیده بود.
شهرستان مهریز دارای 11 کتابخانه عمومی است که شش کتابخانه در مرکز شهر و پنج کتابخانه نیز در روستاهای این شهرستان قرار دارند.

خبرگزاری فارس

آدرس کوتاه :