به گزارش روابط عمومی فرمانداري مهريز به نقل از ستاد دیه استان یزد؛ محمد سلیمی فرد بازرس ستاد دیه استان یزد پنجشنبه شب در چهارمین همایش جشن گلریزان مهریز افزود: ۱۲۹ زندانی جرائم غیرعمد استان يزد چشم انتظار همت مردم و خیران هستندكه برای آزادی این تعداد زندانیان به افزون بر ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز مبرم است .
وی ادامه داد: تاکنون در رمضان امسال جشن گلریزان با حضور و استقبال خوب آحاد مردم و خیران در تمام مناطق و شهرستان های تابعه استان بنحو شایسته برگزار شده است.
همچنین امام جمعه مهریز گفت: کمک به نیازمندان و بخصوص زندانیان جرائم غیر عمد آن هم در ماه مبارک رمضان کاری مهم و ارزشمند است و باید همچنان شاهد همکاری باشیم.
حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی افزود: مردم ولایتمدار مهریز در برنامه های مختلف و امور خیر پیشگام بوده اند و قطعا در جشن گلریزان و کمک به زندانیان جرائم غیر عمد موفق هستند.
در ادامه فرماندار مهریز گفت: برای آزادی ۹ زندانی جرائم غیر عمد این شهرستان به افزون بر ۶ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که امیدواریم با همت عالی در این زمینه مهم همکار کنند.
سید محمد رستگاری ضمن قدردانی از برنامه های انجام گرفته در جشن گلریزان بر تداوم برنامه ها و همکاری در امور خیر توسط مردم و همکاری مدیران اجرایی تاکید کرد.
طباطبایی رییس هیئت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان به تشریح تاریخچه جشن گلریزان از ایران باستان و اهمیت آن در اسلام  پرداخت و از مردم و خیرین خواستار حفظ این فرهنگ شد.
حمید رضا زارع دبیر برگزاری چهارمین جشن گلریزان شهرستان مهریز در پایان این همایش اعلام نمود: کمک خیرین و نیکوکاران به این جشن گلریزان  یک میلیارد و چهارصد و هفتاد میلیون ریالی بوده است.
گفتنی است چهارمین جشن گلریزان مهریز در زورخانه ولی عصر (عج) با حضور خیرین و مسئولین استانی و شهرستان و اجرای ورزش پهلوانی برگزار شد.