به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز،  فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز با صدور پیامی هفته شوراها را گرامی داشتند.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

علم را اهمیت بدهید، اینکه من سالهاست روی مسئله علم، تحقیق و پیشرفت، نوآوری و شکستن مرزهای موجود تاکید می کنم به خاطر این است که بدون انواع دانش اقتدار کشور امکان پذیر نیست. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

هفته شوراهای آموزش و پرورش در حالی گرامی داشته می شود که مدال افتخار تجلی شعار آسمانی مشورت با بصیرت ولایی در زمینه مشارکت و همراهی مسئولین جهت ساختن بستر وحدت، ایمنی و انسجام همراه با مشارکت دادن خیرین و نهادهای انقلابی زینت بخش خود نموده و با اجرای برنامه توسعه مشارکتهای مردمی و توجه خاص به موضوع خانواده و تعلیم و تربیت، آموزش و پرورش را تجلی از نور معنویت و عبادت معرفی نموده است.

ضمن تشکر از اعضای محترم شورای آموزش و پرورش و مدیران مدارس امید است با تلاش و پشتکار مدیران محترم مدارس، شاهد بهره مندی از مشارکت هرچه بیشتر اولیا و مربیان و ادارات دولتی و همچنین شرکتهای خصوصی در جهت رشد و ارتقاء اهداف متعالی این نهاد مقدس باشیم. این هفته بر فرهنگیان پرتلاش، دلسوز و متعهد شهرستان مهریز مبارک باد.

درضمن به همین مناسبت نشستی با حضور فرماندارو مسئولین آموزش و پرورش شهرستان مهریزبا اعضای شورای دانش آموزان مدارس متوسطه پسرانه و دخترانه شهرستا ن در محل فرمانداری برگزار گردید.