فرماندار شهرستان مهريز در پیامی 15مهر ماه، روز ملی روستا را به تمامی روستائیان زحمتکش تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهريز؛ سيد محمد رستگاري فرماندار مهريز، در پیامی فرارسیدن 15مهر ماه، روز ملی روستا را به تمامی روستائیان  تبریک گفت.

متن پیام:

بسمه تعالی

روستا به عنوان یکی از مراکز اولیه و مهم تمدن بشری، رکن اساسی حفظ توان اقتصادی و پشتوانه استقلال سیاسی و امنیتی کشور محسوب می شود و در بسیاری از کشورها، توسعه روستایی، نقش بسیار مهمی در خودکفایی و پیشرفت کشور ایفا می کند.

مقام معظم رهبري(مدظله العالی) بارها بر توجه به روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته تاکید کرده اند و همچنین در دولت تدبیر و امید توجه ویژه به مناطق روستایی و ارتقای شاخص های توسعه پایداردر روستاها از جمله اولویت های اساسی است که در این مسیر با تاکید بر ایجاد صنایع تبدیلی و توسعه فضای کسب و کار در روستاها، علاوه بر افزایش درآمد روستائیان، انگیزه برای ماندگاری مردم درمحیط های روستایی نیز فراهم شده است.

اینجانب 15 مهرماه روز ملی "روستا" را به روستائیان عزیز، شوراهای اسلامی روستا و دهیاران شهرستان تبریک عرض نموده ، امیدوارم با توجه به ظرفیت های ارزشمندی که روستاهای شهرستان مهريز در بخش های مختلف کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی دارد، بتوانیم با مشارکت  اهالي بزرگوار روستاها، شاهد ارتقای شاخص های توسعه پایدار و پیشرفت و آبادانی هر چه بیشترآباديهاي شهرستان باشیم.