همایش بصیرت ویژه نیروهای مسلح مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز؛ همایش بصیرت ویژه نیروهای مسلح مهریز با حضور امام جمعه و فرماندار مهریز در محل سالن آمفی ئتاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور نیروهای نظامی، انتظامی و ارتش برگزار شد.
حجت الاسلام برهان امام جمعه مهریز در این همایش با بيان اينكه نيروهاي مسلح همواره در دفاع از ارزش‌هاي اسلامي با مردم همگام بودند،‌ گفت: نيروهاي مسلح،‌ نيروهاي مردمي هستند كه در دفاع از كيان اسلامي از جان و مال خود مي‌گذرند.
امام جمعه مهریز شجاعت نيروهاي مسلح را نشأت گرفته از روحيه ولايتمداري آنها عنوان كرد و اذعان داشت: تبعيت از ولايت‌ فقيه نقش موثري در اميد به آينده در بين نيروهاي مسلح دارد به طوري ‌كه نيروهاي مسلح در تمام مناسبات خود از فرمايشات مقام معظم رهبري بهره‌ مي‌برند و در اين راه نيز به موفقيت‌هاي زيادي مي‌رسند.
حجت الاسلام برهان ضمن گرامیداشت دهه فجر گفت: در حال حاضر انقلاب اسلامي با درايت و رهبري مقتدرانه مقام معظم رهبري هر روز با حل مسائل و مشكلات پيش رو و با شكوه‌تر از گذشته در راستاي اهداف و ارزش‌هاي والاي انقلاب اسلامي گام بر مي‌دارد.‌
وی تصریح کرد:امام (ره) توانست با همراهي و همگامي مردم تمام مرارت‌ها و مشكلات را تحمل كرده و با پايه‌گذاري انقلاب اسلامي يك الگوي جهاني براي نجات محرومان شكل دهد.