نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح طرح جامع شهر مهریز از مطالبات مهم مردمی است که برای حل آن تاکنون پیگیری های خوبی انجام شده است باید تا حصول نتیجه نیز تلاش ها ادامه داشته باشد.

محمدرضا صباغیان بافقی شامگاه جمعه در جلسه ای که با حضور امام جمعه ، فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر مهریز برگزار شد با قدردانی از رسیدگی به مسائل شهر و مردم منطقه افزود: برای حل طرح جامع شهر مهریز تاکنون جلسه های متعددی در یزد و تهران تشکیل شده است .

وی با بیان اینکه جلسه طرح جامع شهر مهریز با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی تشکیل و دستور رفع مشکلات آن صادر شده است ، ابراز امیدواری کرد تا هرچه زودتر با حل آن دغدغه قاطبه مردم رفع شود.
نماینده مردم شهرستان های مهریز ، بافق ،بهاباد ، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: با بر طرف شدت مشکلات طرح جامع مردم می توانند از خدمات مختلف برخوردار شوند.
صباغیان بافقی در ادامه به اهمیت برنامه ریزی و جلب مشارکت شهروندان در برنامه های مختلف شهری به عنوان یک کار مهم اشاره کرد و گفت: حضور و همراهی مردم در برنامه های مختلف نقش اساسی در رسیدن به توسعه دارد.
همچنین عبدالرضا محی الدینی امام جمعه و سید محمد رستگاری فرماندار مهریز با قدردانی از فعالیت های شهرداری و شورای اسلامی شهر بر توسعه متوازن و رسیدگی به مبلمان شهری تاکید کردند.
عباسعلی زارع شهردار مهریز نیز در این جلسه ، تسری قانون مدیریت خدمات کشوری به شهرداری ها به دلیل کسری فاحش حقوق کارمندان شهرداری با کارمندان و مدیران بسیاری از ادارات وسازمان های دیگر را خواستار شد.
وی ، ضرورت تجهیز آتش نشانی شهرداری به خودرو پیشرو ، تخصیص اعتبار کافی برای تکمیل ساختمان اداری در حال ساخت به خاطر استیجاری و فرسودگی مکان موجود و همچنین حمایت از اجرای طرح های فرهنگی را خواستار شد.
همچنین مهدی زارع بیدکی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مهریز با اشاره به اینکه درآمد پایداری برای اجرای طرح های مختلف در این شهر وجود ندارد ، پیگیری برای اختصاص اعتبارات توسط نماینده مجلس را خواستار شدند.