نتایج نهایی انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه مرکزی مهریز اعلام شد

رضا زارع زاده : ر اساس آمار نهایی از بین نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، محمد رضا صباغیان با کسب 26865 رأی به بهارستان راه یافت.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز مردم شهرستان های مهریز ، بافق ، بهاباد ، ابرکوه و خاتم روز دوم اسفند ماه باحضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از بین 18 داوطلب،  محمد رضا صباغیان بافقی را انتخاب کردند.  

فرماندار شهرستان مهریز با تقدیر از حضور خوب مردم در پای صندوق های أخذ رأی اظهار داشت: 200 شعبه اخذ رأی در  حوزه حوزه انتخابیه مرکزی مهریز در نظر گرفته شد که از این تعداد 56 شعبه در شهرستان مهریز ، 47 شعبه در شهرستان ابرکوه ، 38 شعبه در شهرستان بافق ، 36 شعبه در شهرستان خاتم و 25 شعبه در شهرستان بهاباد قرار داشت. 

رضا زارع زاده مهریزی با تقدیر از همکاری های هیئت اجرایی انتخابات، هیئت نظارت انتخابات، اعضای شورای تامین، ائمه جمعه و جماعات و نهادهای انقلابی ادامه داد: در حوزه انتخابیه مهریز ما یک انتخابات بسیار سالم و در کمال امنیت را برگزار کردیم و هیئت های نظارتی و بازرسی نیز از تمامی شعبه ها بازدید کردند و رضایت کاملی از نحوه برگزاری انتخابات داشتند.

مقام عالی دولت در شهرستان مهریز با بیان اینکه در حوزه انتخابیه مهریز 85926 رای ماخوذه وارد صندوق های رای شده است افزود : محمد رضا صباغیان بافقی با کسب 26865 رای به عنوان منتخب و نماینده مردم 5 شهرستان در بهارستان خواهد بود.

وی همچنین از 20  هزار و 375 رأی به نام «مهران فاطمی»،12 هزار و 694 رأی به نام «سید محمد رضا رضی»، چهار هزار و 333 رأی به نام «غلامرضا محمودی» خبر داد.

 

جهت دریافت لیست نهایی کلیک کنید