مهدی کیانی مقدم به سمت فرماندار مهریز منصوب شد.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری مهریز ، ابتدا احمدعلی زارعزاده فرماندار سابق مهریز گزارشی از اقدامات و عملکرد خود را در سه سال فعالیت خود به عنوان فرماندار مهریز ارائه داد و پیگیری پروژه مسکن مهر که 140 واحد آن اوایل آذرماه افتتاح خواهد شد، احداث شهرک صنعتی یزدمهر در شهرستان که 4 برابر شهرک صنتعی فعلی است، بهره برداری از کارخانه سیمان بوهروک مهریز، شروع به کار و تولید کاشی و اشتغال زایی در چند کارخانه، دریافت مجوز ساخت دانشگاه امام صادق(ع) در مهریز، پیگیری  و رشد 90 درصدی طرح انتقال آب زاینده رود به مهریز، تحول در بخش گازرسانی و تولید برق ،آب رسانی به روستاها، پیگیری ساخت چند سالن ورزشی ، توسعه دانشگاه پیام نور، ساختمان جدید اداره تبلیغات اسلامی، راه اندازی شورای فرهنگ عمومی، افتتاح و راه اندازی کتابخانه های عمومی از 5 کتابخانه به 11 کتابخانه،  مبارزه با خشکسالی و مدیریت آن را از مهمترین این عملکردها خواند.
در ادامه نیز فلاح زاده استاندار یزد از زحمات و تلاش های احمدعلی زارعزاده فرماندار سابق مهریز قدردانی و  برای کیانی مقدم آرزوی توفیق و سربلندی کرد.
فلاح زاده مهدی کیانی مقدم فرماندار جدید را فردی متدین، دلسوز،با 23 سال فعالیت در ادارات مختلف و  سپاه پارسداران،  5 سال خدمت در فرمانداری، آشنا به مسائل کشوری، آگاه به مسائل مدیریتی، توامند از نظر فن خطابه ، دارای تحصیلات عالیه و  سوابق جبهه و جنگ از ویژگی های کیانی مقدم خواند.
فلاح زاده استاندار یزد خطاب به کیانی مقدم فرماندار جدید  گفت: شما باید ارتباط مستمر و همکاری کامل با امام جمعه، ارتباط با روحانیت شهر و خانواده های محترم شهیدان و ایثارگران و بسیجیان، برگزاری جلسه با نخبگان را در سرلوحه کار خود قرار دهید.
فلاح زاده از کیانی مقدم خواست تا با مطالعه کامل و دقیق بر جفرافیای این شهرستان، توجیه شدن بر جغرافیای سیاسی این شهر، و از همه مهمتر پتانسیل ها، محدودیت ها و توانمندیها و آگاهی از جغرافیای انسانی زمینه پیشرفت این شهرستان را مثل گذشته فراهم سازد.
بازدید در روز های اول از ادارات و پروژه های عمرانی، صنعتی، آموزشی و دیگر پروژه ها مخصوصا پروژه مسکن مهر و پیگیری کارها، که اصلی ترین آنها در عصر کنونی آمادگی کامل شهر برای طرح هدفمند کردن یارانه هاست از اوامر استاندار به فرماندار جدید مهریز بود.
فلاح زاده گفت : حمل و نقل شهری و بین شهری، مدیریت 16 قلم کالایی که در بحث هدفمند کردن یارانه ها در اولویت است از مهمترین وظایف مدیران اجرایی است.
به نتیجه رسیدن مسکن مهر نیز از اموری بود که استاندار در این آیین تودیع و معارفه بر آن تاکید داشت.
کیانی مقدم نیز در پایان این مراسم گفت : استفاده از تجربیات فرماندار سابق، تعامل سازنده با مدیران شهرستان مخصوصا امام جمعه شهرستان را در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری و همه اوامری که استاندار معزز عرض کردند را در سرلوحه کار خویش قرار خواهم داد.