فرماندار مهریز:

مجلس قوی در گرو مشارکت بالای مردم است

فرماندار مهریز گفت: مجلسی قوی در تراز انقلاب اسلامی به مشارکت حداکثری و رای بالای مردم نیاز دارد، همه شهروندان با هر نوع تفکر سیاسی باید پرشورتر از انتخابات گذشته در شعبه های اخذ رای در این دوره حاضر شوند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز رضا زارع‌زاده مهریزی روز جمعه در حاشیه برگزاری انتخابات افزود: حضور حماسی مردم و رای بالا موجب تقویت انقلاب و حراست از نظام الهی و انقلابی است.

وی با اشاره به مشارکت گسترده مردم در شعبه های اخذ رای در شهر و روستاهای شهرستان گفت: شاهد برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و قانونمند هستیم و همه عوامل در چارچوب مقررات به انجام وظیفه مشغول هستند.

فرماندار حوزه انتخابیه مهریز اظهارداشت: بارها مقام معظم رهبری تاکید کردند، باید همه مردم به عشق ایران و سربلندی آن به رغم تمام توطئه‌های دشمنان به دنبال خلق حماسه ای عظیم امروز باشند.

زارع‌زاده مهریزی بیان داشت: مردم مهریز و این حوزه انتخابیه در ۴۰ سال گذشته بارها در مسائل مختلف نظام، بلوغ و شعور بالای خود را نشان داده‌اند و بدون شک امروز این حماسه ماندگار تکرار می‌شود.

وی یادآور شد: مردم باید در اولین فرصت از وضعیت موجود در شهر و بخش مرکزی برای رای دادن استفاده کنند و با آگاهی و بصیرت بار دیگر دلبستگی خود را به نظام نشان دهند.

۵۶ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در شهرستان مهریز برای جمع آوری آرای مردم پیش‌ بینی شد که از این تعداد ۳۰ شعبه در شهر و ۲۶ شعبه شامل ۱۱ شعبه ثابت و ۱۵ شعبه سیار در روستاها مستقر است.