صبحگاه مشترک نظامی و انتظامی در میدان صبحگاه فرماندهی انتظامی مهریز برگزار شد

ابتدا سرهنگ مکی فرمانده نیروی انتظامی مهریز ضمن عرض خیرمقدم به گزارشی یک ساله از عملکرد نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت پرداخت.

وی خاطرنشان کرد: در اين مدت 10 نفر قاچاقچي و همچنين 46 نفر هم توزيع كننده مواد مخدر شناسايي و دستگير شدند.
وي اضافه كرد: كشف بيش از 28 هزار ليتر سوخت قاچاق و 123 مورد كشف سرقت بخصوص سرقت موتور سيكلت ، سه هزار 577 عدد CD غير مجاز و هشت قبضه سلاح شكاري غير مجاز هم از ديگر فعاليت هاي اين فرماندهي بوده است .
فرمانده منطقه انتظامي مهريز از شناسايي و دستگيري چهار هزار و 153 نفر افغاني غير مجاز در سطح اين شهرستان در همين مدت خبر داد كه قصد داشتند بدون مجوز و از مسير مهريز به مركز ايران سفر نمايند.
مكي با اشاره به نقش پليس 110 و همكاري خوب مردم مهريز با اين پليس يادآور شد: طي يكسال گذشته بيش از 12 هزار مورد تماس صورت گرفته كه از اين تعداد سه هزار و 100 مورد آن عملياتي شده است .
وي خاطر نشان كرد: طي هفته نيروي انتظامي در مهريز 30 برنامه در بخش هاي فرهنگي ، آموزشي ، هنري ، ورزشي ، سياسي و اجتماعي پيش بيني شده است .
وي ديدار با خانواده هاي شاهد نيروي انتظامي ، سخنراني در مدارس ، ديدار با مسئولان ، جلسات سخنراني و پرسش و پاسخ و همچنين حضور در نماز جمعه و ارائه گزارش به مردم را از اهم اين برنامه ها عنوان نمود. 
سپس حجت السلام برهان امام جمعه مهریز هفته نیروی انتظامی را تبریک و از تلاش های آن نیرو در برقراری نظم و امنیت تقدیر  و اظهار داشت:
نيروي انتظامي بايد با صداقت و پاكي امانت مردم را كه همان امنيت است، در جامعه تامين كند.
ایشان تصریح کرد : نیروهای انتظامی حافظان منویات مقام معظم رهبری هستند.
برهان اضافه کرد : بالاترین امتیازات نیروهای اتظامی این است که در خدمت دین انجام وظیفه می کنند.
در پایان مراسم نیز از فرهنگیان نمونه و پرسنل فعال و زحمتکش نیروی انتظامی تجلیل شد.