به مناسبت هفته دولت در مهريز:

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مهریز گفت: در سایه نظام اسلامی کارهای بسیار خوبی پس از پیروزی انقلاب در مناطق مختلف کشور از جمله این شهرستان انجام شد که باید به نحو شایسته و دقیق برای آگاهی مردم اطلاع رسانی شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز:حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی، شامگاه یکشنبه در دیدار فرماندار و اعضای ستاد بزرگداشت هفته دولت در این شهرستان افزود: بیان خدمات مختلف دولت و نظام یک امر ارزشمند و وظیفه ای مهم است.
وی ادامه داد: به برکت انقلاب در 38 سال گذشته و سال های اخیر شاهد انجام کارهای مختلفی با همکاری دستگاه های اجرایی و همراهی و تعامل مردم بودیم و این امور احتیاج به اطلاع رسانی دارد.امام جمعه مهریز تصریح کرد: بیان خدمات متعدد نظام و دولت به مردم موجب دلگرمی و اعتماد بیشتر به مسئولان و مدیران اجرایی خواهد شد، باید همواره به این مساله مهم عنایت بیشتری شود.

محی الدینی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر یادآور شد: مدیران باید همواره با شناخت کامل در مسیر تحقق اهداف شهدای والامقام انقلاب و به خصوص شهیدان رجایی و باهنر حرکت کنند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مهریز در این دیدار به اهمیت همکاری مردم با مسئولان با وحدت و همدلی برای تحقق اهداف انقلاب و توصیه های مقام معظم رهبری به عنوان موضوع مهم تاکید کرد .
همچنین فرماندار مهریز در این دیدار گفت: فلسفه وجودی مسئولان نظام خدمت رسانی به مردم است، به برکت انقلاب و با پیگیری مسئولان و همراهی مردم کارهای خوبی در این شهرستان انجام شد.
سید محمد رستگاری افزود: بیان خدمات نظام و دولت به مردم وظیفه است و باید به نحو مطلوبی مردم را در جریان امور انجام شده در سال های اخیر قرار داد.