در دومین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان مهریز مطرح شد: راه اندازی جاده سلامت با جدیت پیگیری شود.

رضا زارع زاده در دومین جلسه ستاد خدمات سفر ضمن تاکید بر ساماندهی پارک ها و تفرجگاه های مهریز خواستار پیگیری جدی جهت راه اندازی جاده سلامت در شهرستان شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز، دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان مهریز با حضور فرماندار و روسای دستگاه های اجرایی عضو و اعضای کمیته های ستاد در فرمانداری مهریز برگزار شد .

فرماندار مهریز در این جلسه خواستار برنامه ریزی، ارائه خدمات و اجرای برنامه های مختلف بر اساس شرح وظایف دستگاه های اجرایی شد .

رضا زارع زاده خواستار همکاری و تلاش مضاعف دستگاه‌های مختلف برای توسعه و معرفی جاذبه تاریخی و گردشگری شهرستان به مردم و مخصوصاً مسافران و گردشگران شد و گفت: «باید به بهترین وجه ممکن خدماتی شایسته و درخور هموطنانی که شهر ما را به عنوان مقصد یا مسیر سفر انتخاب می‌کنند، به آن‌ها ارایه دهیم و لازم است نهایت تلاش و کوشش خود را در جهت رضایتمندی این عزیزان به کار بندیم.»

زارع زاده مهریزی اظهار داشت: بحث راه اندازی جاده سلامت و توسعه ورزش همگانی در شهرستان به عنوان موضوعی که بصورت مستقیم با سلامت جامعه در ارتباط است، با جدیت پیگیری شود

همچنین مجاهد کرباسی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهریز آماده سازی راه ها جهت دسترسی آسان به تفرجگاه ها، ایجاد امنیت و آرامش در مناطق گردشگری جهت حضور امن مسافران و گردشگران، ساماندهی اقامتگاه ها و خانه های مسافر شهرستان را از مهمترین مسائل در ستاد خدمات سفر بیان کرد.

علیرضا پورمازار رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز  از تشدید بازدیدهای نظارتی تیم نظارت شهرستان خبرداده و افزود: «این بازدیدها به صورت شبانه روز توسط اعضای تیم نظارتی صورت خواهد گرفت.»

ستاد سفر