فرماندار مهريزدر جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته بسیج :

فرماندار مهریز:خدمات رسانی به مردم و به خصوص در روستاهای بخش مرکزی محور برنامه های هفته بسیج در این شهرستان قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز:سید محمد رستگاری در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته بسیج افزود: دستگاه های اجرایی در کنار ناحیه مقاومت بسیج سپاه باید با همدلی بر حسب نیازهای جامعه اسلامی در شهر و روستاها وظیفه کمک رسانی را انجام دهند.
وی ادامه داد: جذب جوانان در برنامه های مختلف به خصوص در عرصه های فرهنگی و جهادی از دیگر ماموریت های مهم و همیشگی بسیج است که باید در طول سال مسئولان به آن عنایت داشته باشند.
فرماندار مهریز تصریح کرد: هفته بسیج یک فرصت است تا مردم و جوانان را در جریان خدمات مختلف نظام اسلامی و حوزه ایثارگری قرار دهیم که تحقق آن به همت جمعی همگان و بسیجیان نیاز دارد.
فرماندار مهريز بیان کرد: عزت و عظمت این ملت و کشور در گرو همدلی و همکاری آحاد مردم ، ولایتمداری و حضور قوی مردم و جوانان در عرصه های مختلف و به خصوص بسیج است.
نماينده دولت در مهريز گفت: برنامه های هفته بسیج باید باشکوه ، مردمی و با جلب مشارکت جوانان و همراهی تشکل ها و مسئولان اجرایی در بخش های مختلف برگزار شود.
سيد محمدرستگاری عنوان کرد: به برکت ایثار و جانفشانی شهیدان و بسیجیان قهرمان، نظام مقدس جمهوری اسلامی با قدرت در تمام عرصه های مختلف تحت زعامت مقام معظم رهبری ماموریت های خود را انجام می دهد.
به مناسبت هفته بسیج 60 برنامه در مهریز برگزار می شود.