حجت الاسلام و المسلمین سعیدی : تنها راه سعادت و رسیدن به قله های موفقیت در همه عرصه های داخلی و خارجی پیروی از رهبری حق و ولایت فقیه می باشد.

سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : اگر به انقلاب های تاریخ بشریت چه انقلاب های توحیدی و چه غیر توحیدی نگاه کنیم باید با قاطعیت به این حقیقت اذعان کنیم که موفقترین انقلاب در دوره معاصر و دوران گذشته این انقلاب اسلامی بوده است .
حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی در یادواره شهیدکعبه، سرداران و 82 شهید سرافراز پایگاه های حضرت مهدی ، شهیدان دستغیب و باهنر شهرستان مهریز افزود :
وجود ولایت فقیه در راس نظام و همراهی و همگامی مردم از علل اساسی موفقیت این انقلاب در طی سی سال گذشته بوده است
وی اضافه کرد : تنها راه سعادت و رسیدن به قله های موفقیت در همه عرصه های داخلی و خارجی پیروی از رهبری حق و ولایت فقیه می باشد.
وی خاطر نشان کرد : ملت ایران باید باهوشیاری و آگاهی و داشتن بصیرت نسبت به توطیه های دشمنان در همه صحنه ها حاضر بوده و هیچگاه از مسیر حق خارج نشود.
سعیدی تاکید کرد : یکی از مهمترین موفقیت های نظام اسلامی داشتن رهبری بیدار دل در راس نظام و حاکمیت دینی می باشد.
در این مراسم فلاح زاده استاندار یزد، جمعی از روحانیون، مدیران استان و شهرستان نیز حضور داشتند.
اجرای رژه حماسی، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، اجرای گروه سرود و موزیک ، پخش کلیپ و تصاویری از اعزام رزمندگان مهریزی در 27 سال پیش و مداحی برادر مجتبی رمضانی از دیگر برنامه های این یادواره بود.