تا پایان سال جاری مردم مهريز از آب انتقالی بهره مند خواهند شد

محسن پناه به خدا رئیس شرکت آب و فاضلاب شهرستان مهریز در مصاحبه ای با خبرنگار صدا و سیما در این شهرستان گفت: تا پایان سال جاری مردم مهريز از آب انتقالی بهره مند خواهند شد
وی طول خط انتقال آب به مهریز را 43 کیلومتر در 4 فاز اعلام و گفت: اولین فاز از خط انتقال آب به مهریز در 20 تیرماه88 در 7 و نیم کیلومتر کلید خورد و فاز دوم و سوم آن  با اعتباري بالغ بر 40 ميليارد ريال به طول 28 کیلومتر و فاز چهارم آن هم 7 و نیم کیلومتر خواند که در كل خط انتقال آب، 43 كيلومتر لوله‌گذاري انجام شده و تنها ساخت مخازن و ايستگاه‌هاي پمپاژ باقي‌مانده است. در طول مسیر 3 مخزن 500 متر مکعبی جهت تعدیل فشار طراحی و ساخته شده که تست و ساخت شيرخانه‌ها و ايستگاه پمپاژ آن در دست اقدام است.
پناه به خدا افزود : این خط انتقالی 150 لیتر در ثانیه آب را به مهریز انتقال می دهد  که 60 لیتر آن برای صنعت و 90 لیتر آن برای شرب شهروندان استفاده خواهد شد.
وی اظهار داشت : تعهد شرکت آب منطقه ای  به شرکت مهندسی تا پایان سال مالی جاری یعنی 31 تیرماه سال آینده بوده که خوشبختانه با کوشش و تلاشی که شده امید است تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.
وي نياز آبي شهر مهريز در ساعات اوج مصرف را 220 ليتر در ثانيه اعلام كرد.