بیانیه مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهر دار الولایه مهریز به مناسبت نهم دی ماه

مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهر دار الولایه مهریز فردا نهم دی ماه ساعت 10 صبح یکپارچه در مراسم راهپیمایی و تجمعی که قرار است از گلزار شهدای گمنام تا مقابل فرمانداری برگزار شود شرکت می کنند و آمادگی خود را در پیروی از ولایت فقیه و آرمان های انقلاب اسلامی و همچنین محکوم کردن فتنه ها و سرنگون کردن کفر جهانی اعلام می دارند.
امام جمعه مهریز نیز طی سخنانی نهم دیماه را خلق حماسه‌ای دیگر از سوی ملت شریف ایران در پاسداری از حریم ولایت و ارزش‌های میهن اسلامی دانست و  گفت : زیبایی صحنه ی نهم دی ماه این بود که مردم بدون امر ولی فقیه، خودجوش از سران فتنه و فتنه گران تبری جستند و جریان فتنه را محکوم کردند.
حجت الاسلام برهان گفت : مردم با حرکت نهم دی ماه خود، جریان جنگ جمل را احیا کردند.
وی نهم دیماه را روز تجدید بیعت با رهبری خواند و گفت: این روز بزرگ در تاریخ انقلاب ثبت می شود و به یادگار می ماند.
امام جمعه مهریز اظهار داشت : مردم با آگاهی و بصیرتی که داشتند به یقین رسیده بودند که جریان فتنه از جریان کفر و استکبار ریشه گرفته و به همین سبب بدون امر رهبر معظم انقلاب این حماسه را خلق کردند.
کیانی مقدم فرماندار مهریز نیز حماسه نهم دي ماه را يك حركت آگاهانه براساس آگاهي از دين مبين اسلام عنوان كرد و بر برنامه ريزي مطلوب براي بزرگداشت اين حماسه بزرگ و تبيين اهداف آن توسط دستگاههاي اجرائي و نهادهاي انقلاب اسلامي تاكيد كرد.
کیانی مقدم خاطر نشان کرد : بصیرت ملت، شناخت و آگاهی آنها نسبت به عوامل معاند و تلاش برای تحکیم پیمانشان با رهبر کبیر انقلاب باعث شد که با راهپیمایی میلیونی خود در نهم دی ماه پارسال چشم فتنه را کور کنند.