/ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز، در سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، زارع زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز به همراه مشاورین فرماندار در حوزه بانوان و فرهنگی ، از چند دختران برتر مهریزی در زمینه های مختلف تجلیل کردند.
زارع زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز در این مراسم گفت :
آغاز دهه کرامت میلاد بانویی است که به عنوان اسوه و نماد دختران مسلمان شناخته می شود.
وی بیان کرد: اعیاد امامان و ائمه اطهار فرصت غنیمتی است تا با مطالعه زندگی نامه این بزرگواران و پیروی از فرمایشات و احادیث، برای رسیدن به سعادتمندی و آرامش در زندگی فردی بکار گیریم.
وی تصریح کرد: بانوان و دختران باید با الگو قراردادن سیره زندگی بزرگوارانی همچون حضرت معصومه (س) سیر کمال را در پیش گرفته و بیش از پیش مایه عزت جامعه اسلامی شوند.
همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز به جایگاه ویژه بانوان اشاره کرد و افزود: امروز زنان و دختران با حضور موفق در عرصه های مختلف کشور دستاوردهای فراوانی به ارمغان آورده اند که این ثمره پشتکاری آنان در تمام زمینه ها می باشد.
وی در پایان افزود: سعی دشمنان همواره بر این بوده تا با راهکارهای مختلف زنان و دختران را از اصالت خود دور کنند اما آنان با الگوگیری از ائمه اطهار(ع) و انتخاب راه درست توانسته اند از این ترفندها سربلند خارج شوند.
شایان ذکر است در این مراسم از
_سرکار خانم محدثه دهقانی زاده (حافظ ۲۳ جزء قرآن کریم و نخبه آموزشی)
_ سرکار خانم نگار توکلی ( کسب مقامات کشوری و استانی در مسابقات رشته ورزشی کاراته)
_سرکار خانم فاطمه حیاتی پور ( کارمند نمونه روشندل در بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها)
_سرکار خانم محبوبه احمدی(حافظ کل قرآن کریم و کسب مقامات کشوری و استانی در مسابقات قرآنی) تجلیل شد.
۱۴۰۱/۰۳/۱۱
روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز